Spalanie Router Bassa

Witam !.
Zauważyłem że mój Router troche dużo pali . Na 100 KM pootrafi spalić a dobre 3,5 L a moze nawet więcej . Przebieg to 660 KM . Co może być Powodem takiego Spalania?
Słyszalem że ludzi w kija robi rezerwa bo w niektórych skuterach ma połowe zasobności baku . Czy w routerze moze byc taka duza rezerwa? Z góry dziękuje za odpowiedzi .

Ja też mam takie spalanie (970 km zrobione) i także nie wiem co się dzieje... Nawet zacząłem "jeździć ekologicznie" czy jak to tam ;p
Raczej taka duża rezerwa nie jest, bo jak jeździłem raz na "rezerwie" to nie zrobiłem nawet dobrych 10 km, przez co pchałem skuta 7 km na stację...

Nie pomogę Ci, ale dołączam się do Twojego pytania ;p

DeelBeat napisał:

Ja też mam takie spalanie (970 km zrobione) i także nie wiem co się dzieje... Nawet zacząłem "jeździć ekologicznie" czy jak to tam ;p
Raczej taka duża rezerwa nie jest, bo jak jeździłem raz na "rezerwie" to nie zrobiłem nawet dobrych 10 km, przez co pchałem skuta 7 km na stację...
Nie pomogę Ci, ale dołączam się do Twojego pytania ;p

No też jeździłem ekologicznie ale dziś holowaliśmy skuterami rozwalonego malucha i juz wsumie 0 paliwa;d . to tak obok tematu - ale naprawde , strasznie dużo pali ..

jedyne co może być takim niby powodem - że mieszkam na wsi , jeżdże po wsi czasem do miasta a skuter jak wiadomo produkowany pod Serie Miasto " TOWN & CITY "

Spalania nie sprawdzaj na podstawie wskaźnika a tylko na podstawie wskazań na dystrybutorze.
Zalewasz po korek, jeździsz ileś tam km, na stację - tankujesz po korek i liczysz dzieląc liczbę litrów przez liczbę km w setkach np. 5L/2.26 (226 km) i wychodzi ile pali.

A co do tego, że 3.5L:
1. Jak jeździsz ? Normalnie czy manetka opór cały czas ?
2. Masz blokady ?

PS. Wiem, że czasami nie ma wyjścia ale nie polecam holowania skuterem czegokolwiek bo to dość spore wyzwanie dla takiego skuterka.

Hmm... Ja akurat też mam "Town & City" (to pewnie tylko nazwa), a mieszkam na wsi, gdzie 3/6 km robię max.
Zdążę się rozpędzić i szczerze mówiąc już jestem na miejscu. . .;d

hmm to ja nwm jak wy jezdzicie chyba tylko przyspieszacie na maxa mi pali tak jak napisali 2,5/100km a jezdze bez blokad i czasami czuje jak wypluwa benzyne ;p no moze troche wiecej niz 2,5 ale nie wiecej niz 3l moze ma ciezko ciagnac was ja waze nwm ok 60kg i z kolega 70kg jechalem dzisiaj 60km/h na prostej bez wiatru. teraz postaram sie jezdzic ekologicznie ciekwe ile przejade na pelnym ;D

Ja co prawda mam trochę inny model ale też Router - silnik i podzespoły te same tyle że buda inna i mój rekord minimalnego spalania to 1.87/100km ale to było dla próby i wsumie to nie przekraczałem 50km/h natomiast w takiej codziennej jeździe ( miasto i prędkości rzędu 60-65km/h) pali mi ok. 2,5/100km ale manetka prawie non stop na opór :P

Pozazdrościć Wam ;p
Chociaż wczoraj na "eko drajwingu" (<- hahahah) przejechałem ze 30 km (prawie "tysiąć już jest ;p") i wskazówka jak dotąd nie ruszyła (huuuraaaa! - niech stoi w miejscu cały czas ;p), ale boję się, że mi się wskaźnik zepsuł . ;d

kapuchon a masz sciagniete blokady? bo mi sie wydaje ze nie ;p ja 1/3 manetki i 60 leci lekko ;d

Ja daję maxa dopóki nie leci 60, a później utrzymuję średnio w połowie od dnia i pali o wiele mniej (chyba) ;p

6666,6 KM, spalanie 2.2