Smutna wiadomość...

Słyszeliście o tym? Podobno od nowego roku po polskich drogach nie będą mogły poruszać się pojazdy napędzane silnikami dwusuwowymi. Rząd przygotował specjalną ustawę. Ma to na celu ochronę powietrza przed zbyt dużym zanieczyszczeniem. Każdy delikwent złapany na jeździe dwusuwem będzie miał na miejscu przewiercany silnik na wylot długim, cienkim wiertłem. Podobno ma być jeszcze czas na zezłomowanie pojazdów aż do końca 2014 roku. Wyjątkiem mają być objęte samochody i motocykle zabytkowe oraz sprzęt ogrodniczy. K...., czego to nie wymyślą...

Tak Kisu,wierzymy w to 1 kwietnia :p

heh . No bardzo ciekawe ; P tyle jakoś mi się wierzyć nie chce ...

Heh, nie udało mi się Was podejść... Ale żeby nie było, że nie próbowałem:-D

Co jak co, ale z tym wiertłem i przewiercaniem silnika to zaszalałeś :P

Heh, nie udało mi się Was podejść... Ale żeby nie było, że nie próbowałem:-D

Kiedyś słyszałem, że w jakimś kraju tak robią, że przewiercają. Ale ile w tym prawdy - nie wiem.

-)

4T FOREVER

jak zobaczyłem nazwę tematu to od razu wiedziałem "robią se jakieś jaja w tym temacie"

Kisiu - nie przewiercą Ci silnika tylko zrobią dziury na zawory :-D

Obiecałem sobie dziś podchodzić do wszystkiego z dystansem, więc i teraz wiedziałem, że to głupi żart :D Jeśli nawet to i tak mam 4T :DD

Ja dziś sprzedałem routera. Kupuje markowca, bo te chinole to szmelc. Wczoraj zgadałem sie z gościem i dziś przyjechał, obejrzał i kupił za 2000. Mam zamiar pozbierać do czerwca i kupić aprilię rs 50.

:)

Jaki miał przebieg ten Router?

850 km.

madi napisał:

Ja dziś sprzedałem routera. Kupuje markowca, bo te chinole to szmelc. Wczoraj zgadałem sie z gościem i dziś przyjechał, obejrzał i kupił za 2000. Mam zamiar pozbierać do czerwca i kupić aprilię rs 50.

W inny dzień może i bym uwierzył :) Nie wierze i nie uwierzę że sprzedałeś Routerka :P

Kapuchon napisał:

madi napisał:
Ja dziś sprzedałem routera. Kupuje markowca, bo te chinole to szmelc. Wczoraj zgadałem sie z gościem i dziś przyjechał, obejrzał i kupił za 2000. Mam zamiar pozbierać do czerwca i kupić aprilię rs 50.

W inny dzień może i bym uwierzył :) Nie wierze i nie uwierzę że sprzedałeś Routerka :P

dlatego usmialem sie wczesniej

:)

stoi bidula w garażu, wczoraj ostro po dupie dostał przez tą jazdę w śnieżyce.