śmiać sie? czy płakac?

nie moja przygoda

http://www.wykop.pl/ramka/764255/przed-chwila-dostalem-wezwanie-od-strazy-miejskiej/

Na Słowacji tamtejsze "Miśki" chcieli wlepić mi mandat za nie zamknięcie auta na klucz i pozostawienie uchylonej szyby w drzwiach.. Uparłem się i nie zapłaciłem.

dobre..;)

Pierwszy raz słyszę o takim absurdzie. Jak to powiedział Siara Siarzewski w Killerów dwóch "Czy tobie Wąski przypadkiem sufit na łeb nie zwalił się?" Dodatkowe blokady są jedynie dobrą wolą właściciela pojazdu takiego jak skuter czy motocykl. Nawet ubezpieczyciele PZU i Link4 mnie nie pytali w jaki sposób zabezpieczam swoje 3 motory. Jedynie jakieś bonusy dostałem w Link4, że motocykl stoi w garażu i nie jest użytkowany do celów zarobkowych. Za przeproszeniem g...o Straży Miejskiej do tego jak zabezpieczam pojazd. Jeśli kluczyk był wyciągnięty ze stacyjki i zapięta blokada fabryczna kierownicy to zabezpieczyłeś pojazd zgodnie z możliwościami jakie daje producent. Jak już pofatygujesz się do Straży Miejskiej to niech pokażą na jakiej podstawie mówiąc delikatnie przyczepili się do twojego skutera? Wg. mojej oceny brak słów.

jakiś idiota chce wylizac dupę swojemu szefowi w straży:)
Weź kolego świadectwo homologacji poijazdu , dowód i powiedz Panu naczelnikowi danej jednostki straży -- wogóle z nikim bym nie gadał ty;lko z nim że pojazd był zabezpieczony zgodnie z urządzeniami na podstawie której pojazd uzyskłą homologację , czyli , stacyjka przekręcona do pozycji off, postawiona na stopce centralnej czyli odpowiednio zabezpieczone przed przetoczeniem lub opadnieciem - czyli zagrożenie przed niepowołanym uruchomieniem lub okalczeniem osób 3 spełnione. Jełśi się bedą rzucać, zarzadałbym na piśmie określenia wykroczenia wraz z osobą która je wystawiła a Pana głownego naczelnika o autoryzację tej bzdury ,,,, i już ich masz ,,,, policja i straż są czuli na sprawy które wychodzą poza ich rejon ,,, wtedy im tną po premii ,,, sam to sprawdziłem ,,, istny burdel tam mają.

dodam jeszcze że szukają frajerów żeby kasę ścągnąć. Szkoda że nei zrobiłeś zdjęć z miejsca wystawienia mandatu .,... typu stacyjjka , stopka centralna miesjce i sposób zaparkowania ,,, założe się że Ci idioci nei zrobili fotek. Kiedyś w sopocie jak byłem autem dostaliśmy mandacik ża parkowanie na zakazie ktry był ustawiony za drzewem , zrobiłęm zdjęcia znaku ,, opisałem ,, napisałem odwołanie i rura Panom ze straży wymiekła ,,szkoda gadac ,,, ciekaw jestem ile takich stróżów prawa wymyśla swoje własne przepisy :)

Czy w tej Straży Miejskiej to same czopki? :?:

detinko czekamy na zakończenie tego absurdu. Życzę cierpliwości i silnych nerwów.

Ja bym to olał prostym sikiem, nawet bym tam nie poszedł, gdyby mnie wzywali za takie coś :mrgreen:

detinko napisał:

nie moja przygoda

jasne Suawek emocje przysłoniły te trzy słowa. :oops: