śmiać sie? czy płakac?

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #31139
  detinko
  Użytkownik
  • Postów: 67
  #31144
  Pietro
  Użytkownik
  • Postów: 3 294

  Na Słowacji tamtejsze „Miśki” chcieli wlepić mi mandat za nie zamknięcie auta na klucz i pozostawienie uchylonej szyby w drzwiach.. Uparłem się i nie zapłaciłem.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #31148
  Nocny89
  Użytkownik
  • Postów: 49

  dobre..;)

  #31151
  dychul
  Uczestnik
  • Postów: 971

  Pierwszy raz słyszę o takim absurdzie. Jak to powiedział Siara Siarzewski w Killerów dwóch „Czy tobie Wąski przypadkiem sufit na łeb nie zwalił się?” Dodatkowe blokady są jedynie dobrą wolą właściciela pojazdu takiego jak skuter czy motocykl. Nawet ubezpieczyciele PZU i Link4 mnie nie pytali w jaki sposób zabezpieczam swoje 3 motory. Jedynie jakieś bonusy dostałem w Link4, że motocykl stoi w garażu i nie jest użytkowany do celów zarobkowych. Za przeproszeniem g…o Straży Miejskiej do tego jak zabezpieczam pojazd. Jeśli kluczyk był wyciągnięty ze stacyjki i zapięta blokada fabryczna kierownicy to zabezpieczyłeś pojazd zgodnie z możliwościami jakie daje producent. Jak już pofatygujesz się do Straży Miejskiej to niech pokażą na jakiej podstawie mówiąc delikatnie przyczepili się do twojego skutera? Wg. mojej oceny brak słów.

  #31157
  ArtekToros
  Użytkownik
  • Postów: 481

  jakiś idiota chce wylizac dupę swojemu szefowi w straży:)
  Weź kolego świadectwo homologacji poijazdu , dowód i powiedz Panu naczelnikowi danej jednostki straży — wogóle z nikim bym nie gadał ty;lko z nim że pojazd był zabezpieczony zgodnie z urządzeniami na podstawie której pojazd uzyskłą homologację , czyli , stacyjka przekręcona do pozycji off, postawiona na stopce centralnej czyli odpowiednio zabezpieczone przed przetoczeniem lub opadnieciem – czyli zagrożenie przed niepowołanym uruchomieniem lub okalczeniem osób 3 spełnione. Jełśi się bedą rzucać, zarzadałbym na piśmie określenia wykroczenia wraz z osobą która je wystawiła a Pana głownego naczelnika o autoryzację tej bzdury ,,,, i już ich masz ,,,, policja i straż są czuli na sprawy które wychodzą poza ich rejon ,,, wtedy im tną po premii ,,, sam to sprawdziłem ,,, istny burdel tam mają.

  #31158
  ArtekToros
  Użytkownik
  • Postów: 481

  dodam jeszcze że szukają frajerów żeby kasę ścągnąć. Szkoda że nei zrobiłeś zdjęć z miejsca wystawienia mandatu .,… typu stacyjjka , stopka centralna miesjce i sposób zaparkowania ,,, założe się że Ci idioci nei zrobili fotek. Kiedyś w sopocie jak byłem autem dostaliśmy mandacik ża parkowanie na zakazie ktry był ustawiony za drzewem , zrobiłęm zdjęcia znaku ,, opisałem ,, napisałem odwołanie i rura Panom ze straży wymiekła ,,szkoda gadac ,,, ciekaw jestem ile takich stróżów prawa wymyśla swoje własne przepisy 🙂

  #31162
  mowiniak
  Użytkownik
  • Postów: 135

  Czy w tej Straży Miejskiej to same czopki? ❓

  #31221
  dychul
  Uczestnik
  • Postów: 971

  detinko czekamy na zakończenie tego absurdu. Życzę cierpliwości i silnych nerwów.

  #31223
  Pietro
  Użytkownik
  • Postów: 3 294

  Ja bym to olał prostym sikiem, nawet bym tam nie poszedł, gdyby mnie wzywali za takie coś :mrgreen:

  #31225
  Suawek
  Użytkownik
  • Postów: 888

  detinko napisał:

  nie moja przygoda

  #31229
  dychul
  Uczestnik
  • Postów: 971

  jasne Suawek emocje przysłoniły te trzy słowa. 😳

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button