slychac klekot od silnika . Pomocy???????????????

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    patryk2152
    Użytkownik

Po wyczyszczeniu dokladnie filtra powietrza w załaczonym silniku slychac klekot.. Co to moze byc?? jakas powazna usterka?????

Anonim
    Nieaktywny

ściągnij pokrywę przekładni i sprawdź czy to stamtąd.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Pietro
    Użytkownik

Myślę że „klekot silnika” nie ma nic wspólnego z tym że, wyczyściłeś filtr powietrza. Pewnie zawory mają duże luzy i „klekoczą” 😉

patryk2152
    Użytkownik

Oj nie wiem dzisiaj wymienilem olej i po paru godzinach jazdy uslyszalem chrobotanie gdzies w okolicach paska napedowegoprzy tylnym kole i nie wiem co moze byc przyczyna tego zjawiska?
    Przy cofaniu bardzo duzy opór stawia kolo,wiec prosze o jakies informacje dotyczace tej usterki w Torosie El Diablo…

barteklodz
    Użytkownik

uwaga stawiam diagnozę :
    COŚ TRZE

na serio to weź klucze do rączki i sprawdź co się tam narobiło albo oddaj do mechanika

patryk2152
    Użytkownik

„barteklodz” Nie chce samemu tam grzebac tylko chcialbym sie dowiedziec jaka jest przyczyna tej usterki,poniewaz skuter jest jeszcze na gwarancji a ma zaledwie przejechane 1720km.

barteklodz
    Użytkownik

to tym bardziej oddaj do serwisu jeśli zależy na gwarancji
    niestety bez rozkręcenia się nie da dokładnie stwierdzić co go boli

harekop
    Użytkownik

Może to diesel ; d

Bonzo
    Użytkownik

Nagraj to chrobotanie, bo zaraz ktoś Ci powie żebyś na złom oddał bzyka.
    Klekot potocznie wskazuje na zawory – ale równie dobrze klekotaniem można nazwać zasysanie lewego powietrza na łączeniu filtra powietrza z gaźnikiem.
    Daj jakiś filmik łatwiej będzie coś „zdiagnozować”.

patryk2152
    Użytkownik

http://www.youtube.com/watch?v=sYHsTqstL-4&feature=youtu.be

O to ten filmik, mnie sie wydaje ze to moze miec problem z wariatorem lub jakas dziurka w tłumiku..

patryk2152
    Użytkownik

Dobra chlopaki juz nie trzeba doszedlem sam do tego bylo to ” luzna srubka pomiedzy dwoma blachami laczace tlumik i miske olejowa.

Bonzo
    Użytkownik

Więc zamiast płacić mechaniorowi wypij sobie piwko za swoją robotę 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button