! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Ślepa kiszka

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK pEuGeOcIK 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Witam! Co da mi zdjęcie „ślepej kiszki” na tłumiku, czy podwyższy to v-max? Polepszy przyspieszenie? Narazie vmax to 78 bez wiatru a chcialbym już te pełne 80 co producent daje :D. Chodzi mi o Kymco Vitality 2T

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

W Vitalce kiszka dużo daje, wzrasta v-max i przyspieszenie, moja vitalka jak była nowa odblokowana leciała licznikowe 80 km/h.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

A czy powinni mi ją zdjąć w serwisie Kymco? Bo byłem na zdjęciu blokad, zapłaciłem a tego nie zdjęli.

Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

nie wiem czy powinni ale sam to zrob odkrec tlumik udz do jakiegos zakladu co spawaja powiesz o co kaman i za piwo ci zrobia

Chińskie to tylko zupki!!!!!!
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie