Słaby start skutera 2t 50ccm

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #678166 Reply
  CzOklet
  Uczestnik
  • Postów: 8

  Witam mam problem z moim skuterem a dokładniej Peugeot kisbee streetzone 50 2t. Moim problemem jest start właśnie tego skutera, nabiera mocy dopiero przy 30km/h, skuter na starcie ma spore obroty a gdy juz na liczniku wybije 30km to zaczynają spadać a skuter przyśpiesza ale tez gdy sie pojawił ten problem trochę spadł v-max bo wynosił tylko 60 a wczesniej ponad 80 wiec wymienilem sprzęgło z dzwonem ale to nic niestety nie zmieniło. Prosiłbym o wyjaśnienie mojego problemu, z góry dziekuję.

  #678168 Reply
  Szumek811
  Uczestnik
  • Postów: 1 047

  Poczytaj na forum o regulacji napędu

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #678172 Reply
  CzOklet
  Uczestnik
  • Postów: 8

  Czytam i oglądam jakieś filmy ale nie znalazłem podobnego do mojego przypadku

  #678175 Reply
  Szumek811
  Uczestnik
  • Postów: 1 047

  Rozbierz go, sprawdź stan rolek, stan paska, stan wariatora. Bez dokładniejszych informacji nikt nie wywróży co to się dzieje 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Słaby start skutera 2t 50ccm
Twoje informacje:
Back to top button