Słabo pali gdy jest zimny,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    zazaza
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Cześć. Od soboty jestem właścicielem mojego pierwszego skutera (jakaś używka, byleby do zdania AM ogarnąć). W sobotę gdy go kupiłem wszystko działało sprawnie, wczoraj rankiem gdy chciałem go odpalić: kopka – nic, rozrusznik – nic. Po kilkudziesięciu razach z kopki w końcu startnął ale szybko tracił obroty, później już za piątym bodajże razem odpalił bez problemu z kopki, za każdym kolejnym ze starteru i kopa palił za pierwszym razem. Dzisiaj – to samo. Co można na to poradzić?

opons91
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

Co do opalania ze startera to mógł paść akumulator. W sobotę jak kupiłeś był naładowany żeby ładnie działał, a teraz się po prostu rozładował. Podłącz pod prostownik, jak się naładuje to spróbuj ze startera odpalić.

zazaza
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Tylko, że kręci a po jakimś czasie zawsze odpala. Z kopki to samo – po kilkudziesięciu razach palił z tego i z tego, najpierw tracił obroty ale po kilku próbach już trzymał stabilnie. Akumulator kupiłem nowy bo poprzedni właściciel powiedział, że tego nie ma co trzymać.

guliwer55
    Użytkownik
    • 28
    • 746Postów:

Proponuje wyregulować gaznik

Krzoku4
    Użytkownik
    • 1
    • 105Postów:

Japiernicze, każdy kto tutaj pisze to myśli że na forum sa wróżki… Może by tak łaskawie powiedzieć chociaż czy to 2 t a może 4t? A może z silnikiem odrzutowym ?

zazaza
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Owszem, odrzutowy dwuprzepływowy. Nie, jednak 2T.

@2up: Dzięki, jutro sprawdzę.

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 002Postów:

JAKI 2T, człowieku ogarnij sie. Jest kilka konstrukcji 2T, różnią sie typowymi usterkami które mogą występować.
    Ma to jakiś przebieg, stan, coś było robione?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button