Słabe światło przód Derbii Terra 125

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    wincenty
    Uczestnik

Witam w moto jest założona żarówka H4 60/55W 12V a w manualu jest że ma być HS1 35/35W 12V…jeśli zmienię na taką jak w instrukcji światło się poprawi? Myślę o czymś takim https://allegro.pl/oferta/zarowka-osram-night-racer-hs1-px43t-12v-35-35w-10562788633

Wombat
    Moderator

jest duża szansa. bo jeżeli ci elektryka nie wyrabia albo jest policzona „na styk” to 35W HS1 potrzebuje 2.9-2.4 Ampera żeby sie świeciła.
    A 55W H4 potrzebuje 3.8A i więcej.
    Wiec jak ci nie wyrabia eleketryka to H4 zaświeci sie słabiej. Z kolei jest mocniejszym źródłem światła. Musisz sprawdzić.
    A w jakim stanie masz odbłyśnik, klosz? Bo może lepiej wstawić poprawną zarówke ale zadziałać z lampą?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

wincenty
    Uczestnik

Dzięki za pomoc, przez tą h4 aku może być słabiej doładowywane?

Wombat
    Moderator

tak

wincenty
    Uczestnik

Czy ta żarówka może być też powodem że gdy dodaję gazu światła przód i tył bardzo lekko słabiej świeci? tak jak by żarówki przygasały..

Wombat
    Moderator

przeczytaj wątek od poczatku i wyciagnij wnioski

wincenty
    Uczestnik

Oki dzięki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button