Skutery w zakupie kontrolowanym

http://vod.onet.pl/zakup-kontrolowany,zakup-kontrolowany,569,7,689,odcinek.html

Polecam:)

Widziałem ten odcinek- bardzo fajny pomysł na jakąś dla odmiane dla telewidzów;)

Ale dziewczyna bardzo nieśmiało jeździła, cały czas byłem pod napięciem w obawie, że gdzieś zaliczy szlif:)

tępa dzida, typowa "warsiawianka" od paru miesięcy. Kornacki też za mądry nie jest.

Ja szanuje Kornackiego, ale fakt-faktem, że w tym odcinku się nie popisał.

I tak, jak na skuterowego laika dobrze wyszedł

Widać, że produkcja chyba zauważyła też, że to nie jest jego mocna strona i więcej takich odcinków chyba nie powstało.

Szkoda, bo moglo by byc ciekawie :P.
Te ' konie ' to ciekawe skad brali.
7km przy serii w AC? o.O
Jedynym godnym skuterem wg. mnie byl ten bws .

Nie obejrzałem całego. Nie chciało mi się :D
Ale ogólnie szkoda, że nie ma więcej odcinków "Zakupu Kontrolowanego" z jednośladami.
Widać, że gość nie ma doświadczenia. Chociażby po tym, jak mówił na początku o ruszaniu ze świateł. Zazwyczaj samochody się zostawia z tyłu :D
Ale gadali tak, jakby istniały tylko japońskie i chińskie skutery. Oczywiście Włochów, Francuzów, Tajwanów itd. nie ma...

Kiedyś widziałem jeszcze jeden z jednośladami - koleś szukał jakiegoś większego motoru ;D

A nie wiesz może, który sezon?

7

Obecnie na TVN turbo w Motocyklicznie D. Śmigielski w sposób przystępny i rzeczowy prezentuje motory i skutery. Lubię ten program.

no, odcinek był ciekawy, jakby więcej takich było to bym się nie obraził, a motocyklicznie dobre jest ale chyba już odcinki nie powstają

Oglądałem to, pamiętam. Z wielkim zafascynowaniem :D Wtedy jeszcze nie miałem swojego skutera, ale bardzo lubiłem skutery :D Z tego co pamiętam to chyba jakaś dziewczyna kupowała skuter :)

LESZKU czy mozna prosic o jakis aktualny link bo ten niedziała :(
A nowego znaleźc nie moge
Z góry ci bardzo dziekuje