Skutery Real

Witam.Jakie skutery i motorowery dostępne są teraz w sieci sklepów Real.Prosiłbym też o ceny.

toros f16 - 1399 zł - jutro
toros el diablo - 1499 zł
toros el locko - 2199 zł

Własnie o tym rozmawiamy w temacie bassa vs toros.
Od jutra F16 za 1399, do dzisiaj El Diablo 1499.
Z droższych nie wiem.

Dzięki za odpowiedz.

jeszcze jedno pytanie czy w każdym Real-u są skutery.Pytam dlatego że najbliższy real jest 80 km od mojego miasta.

Chodzi mi o Real znajdujący się w Słupsku

MEAS napisał:

Chodzi mi o Real znajdujący się w Słupsku

Ja kupiłem F16 w Słupsku. W jednym Realu ostatnio były 2 sztuki, w drugim 15 sztuk.

Jak ten twój real to mały sklepik coś ala "żabka", tylko, że "real" to raczej nie, ale jak ten twój sklep to wielki hipermarket to będą

aż tak mały to nie xD

Już Ci pisałem, że w obu słupskich Realach są F16

ok dzięki koniec tematu

Witam, mam pytanko czy są jeszcze skutery w tak dobrych cenach w Realu? Mieszkam w Koszalinie, a tu jest tylko tesco (dwa skutery jeden za 2500zł a drugi 1700zl cos ma zepsute).
Pozdrawiam

Obecnie nie ma nic w promocji. Jak ja kupowalem f16 tydzien temu to poza promocja byl el diablo aa 1499 ale mozliwe, ze podniesli ceny

Zadzwoń do sklepu i zapytaj, albo zobacz na ulotce (na www.real.pl)

16.06 19:30 - Obydwa F16/Los Diablos Skuteros po 1699 zł.

Wielkie dzięki :) Trzeba chyba czekać na promocję.
ps. Wiadomo coś może o cenie modeli Loco i Fresco?

http://ww.hiperpromo.pl/promocja_selgros_cash_carry-toros_fresco_skuter_czterosuwowy_cy50t-8-6281213.html

Niezła oferta, szkoda że tylko do 18 :/ Do Szczecina mam najbliżej :)
Dzięki mmx_rs

W weekend będę w Szczecinie to zrobię przegląd, Reali, tessco i carefoura. Ciekawe czy tam będzie taniej.

Carrefour będzie miał od jutra skuter miejski, ale jakiej firmy nie piszą za 1499 zł.