Skutery elektryczne

Temat zapewne często przerabiany, ale chciałem zapytać się o opinie na temat skuterów elektrycznych. Budżet jaki przeznaczyłem sobie na te zabawkę to 10 000 zł, wiecie gdzie na Dolnym Śląsku (mogą być sąsiednie też) znajdę porządnego dystrybutora? Zależy mi przede wszystkim na serwisie. Zostały mi 2 lata studiów i taki pojazd służyłby mi jako dojazd do uczelni. Chętnie usłyszę wasze opinie na ich temat, albo może jakiś użytkownik skuterów się wypowie

jest kilka tematów o elektrykach . użyj wyszukiwarki

Pamiętaj żeby wziąć skuter ze sklepu z serwisem, jak coś się schrzani zostaniesz na lodzie, nikt ci takiego elektryka nie naprawi. Dojazd do uczelni, poruszanie się po mieście, skuter będzie spoko. Jeździłem tymi skuterami testowo i przyjemnie cicho pracuje.

Tak, czytałem trochę i dlatego poszukuję sklepu z serwisem. Pamiętasz może model skutera, którym jeździłeś i możesz mi go polecić?

Byłem w sklepie iamelectric w domaszczynie pooglądać i pojeździć sobie, pamiętam że jeździłem skuterem ‘S5’ i mega mi się podobał i jeszcze jakimiś dwoma, nie pamiętam, bo dawno temu.

czyli zrobiłes trzy kółka przed sklepem i na tej podstawie je polecasz?

nie napisałem, że “polecam”, tylko że przyjemnie mi się jeździło. Moje zdanie jest takie, że skutery elektryczne są bardzo ciekawym rozwiązaniem do poruszania się po terenach miejskich, między korkami. Nie mam doświadczenia w ich używaniu, nie wiem jak to jest z ładowaniem, nie wiem na ile uciążliwe jest krótki zasięg kilometrowy (ok 50km?), ale tylko napisałem swoją opinie.

Ok. Dzięki za polecenie. Modeli sobie jeszcze poszukam, popytam też znajomych w branży.