Skutery do wyboru , PROSZĘ pomóżcie !!

Witam.
Mam do wyboru skutery do około 4000zł .
Prosiłbym żebyście pomogli mi znaleźć jakieś fajne, sportowe, 2T skuterki :)
Jakieś argumenty dlaczego ten ( wady i zalety )
Poza tym mam jeszcze jedną prośbę.
Moglibyście w skrócie poradzić mi , który z tych czterech skuterków jest najlepszy?
-Keeway Matrix,
-Romet 767,
- Ferro 803-2 ,
- Nowy Kymco Agility Naked 50 2T .

Z góry dziękuję :)
PS. To ma być mój pierwszy skuter :)

Agilka Naked to chyba wydatek ponad pięciu kafli z czego się orientuję a ty masz 4 :D Brałbym Rometa, spodobał mi się :D Jeden pies to ogólnie :D Nie licząc Agilki to wszystko China 2T ;) Wybierz ten który ci lepiej pasuje.

Te kymco, to więcej niż 4k, ale to najlepszy wybór z tych co podałeś.

Widziałem na allegro Kymco za 4600 o ile się nie myle.
A tak to Kymco najlepszy z tych wszystkich?
Słyszałem też że Romet jest awaryjny, to prawda?

Tak, reszta tego co podałeś jest daleko w tyle.

A z tych "daleko w tyle" To co być wybrał? ;)

Raczej nic ;) Wolałbym poczekać, dołożyć i kupić kymco, jeśli bym nie miał tyle kasy. Patrze na to przez pryzmat własnych doświadczeń z chińczykiem, którego już miałem.

A może znasz jakieś nie chińskie 2T skuterki w przyzwoitej cenie, i takim agresywnym wyglądzie? :)

Z nowych w rozsądnej cenie tylko kymco, sam posiadam vitality 2t, którego kupiłem z przebiegoem 10k km, teraz ma 11,5k km przebiegu i nawet pasek nie wymieniany, bo wytrzymuje podobno do prawie 20k km. Ta wyższa cena za skuter zwróci się z nawiązką, biorąc pod uwagę jakość części w chinolach i częstą ich wymianę.

Dobra,Dzięki wielkie ;)
Jak już będę trochę bardziej zdecydowany dam znać.
Pozdrawiam :)

Dobra,Dzięki wielkie ;)
Jak już będę trochę bardziej zdecydowany dam znać.
Wezmę pod uwagę to co mówisz :)
Pozdrawiam :)

Poważnie mówię... ucz się na błędach innych, miałem chinola i ciągle przy nim robiłem, co oczywiście wiązało się z kosztami części, nerwami i straconym czasem, który mogłem inaczej spożytkować.

A ja mam kumpla co ma 10k na chiniolu i jeździ ;p Żadnych poważnych napraw tylko części eksploatacyjne :)

Z Czajna 2T to Romet 717 2T Radical (chłodzenie cieczą) albo 767 :D

No... chyba że poczciwy Quantum ;P

http://tablica.pl/oferta/kymco-super-8-90-50-zamianansr-cbr-tzr-tuning-90ccm-zarejestrowany-na-50cc-IDXCKz.html A ten ?;) Może nie 2t ale po dużym tuningu ;P

Albo to http://allegro.pl/kymco-vitality-50-na-gwarancji-2011-rok-warszawa-i2450889499.html