Skutery do 1500 zł.

Od jakiegoś czasu rozglądam się za skuterem w jak najniższej cenie.
Opinie na temat skuterów z supermarketu jak zwykle podzielone, ale może taki skuter by wystarczył?

Nie poszukuję moto do szpanu, z tego już wyrosłam.

Tylko sezonowa jazda, ok. 10 km dziennie na trasie częściowo asfaltowej, częściowo żużel. Czy na takich małych skuterowych kółkach da radę? Może są skutery na większych kołach?

Do tej pory śmigałam czasem ogarem, więc całkiem początkująca nie jestem, jednak byłby to mój pierwszy skuter.

A może polecicie mi coś używanego w tej cenie? Niestety budżet mocno ograniczony, tak to jest jak rodzice nie chcą dołożyć się do pierwszego jednośladu, a od czegoś trzeba zacząć. Interesują mnie oferty z lubelskiego, ew. południowego Mazowsza czy północy woj. Świętokrzyskiego.

Pozdrawiam, Szamanka :).

Czyżby Metin2 ? : D

Kup nowego Torosa i masz problem z głowy, będziesz dbała - powinien chodzić.

Dokładnie.
Ja swoim F16 na kołach 10 jeździłem i po piachu i po żwirze i po drogach gruntowych i było spoko.
A za 1500 zł nie kupisz nic lepszego, używki raczej będą mocno wyeksploatowane.

Jeśli chodzi o używkę to musiałabyś trafić a najlepiej kupić po znajomości : tak jak np. ja ;P

Torosika bierz i możesz śmigać, odpinasz kabelek pod plastikiem z tyłu i masz 70km/h, nie za dużo, nie za mało. Braku mocy nie powinnaś czuć, akurat. Pozostaje tylko dbaĆ.

Dzięki za szybkie odpowiedzi :). Czyli trzeba przejechać się po supermarketach i znajdę coś w miarę fajnego :).

W sumie na prędkości aż tak mi nie zależy - wszystko będzie lepsze, niż autobus jeżdżący raz na godzinę :D.

A z Torosa który model polecacie? Ten F16? A co z El diablo? Bardziej podoba mi się ta wersja kolorystyczna, bo nie znoszę czerwonego :P.

El Diablo i f 16 to jest to samo różnią się tylko kolorem więc jeśli stoisz przed wyborem któregoś z nich to kieruj się gustem ;)

Dzięki ;). A jak z innymi motorkami tej firmy?

Też ludzie jeżdzą i nie narzekają ale niewątpliwie w tym roku F16 i el diablo to hicior.
Może nie tyle sam z siebie co przede wszystkim cenowy, chociaż jeśli się nie oczekuje szału to można powiedzieć, że relacja cena/jakość też wypada całkiem całkiem.

f16 to typowy zwykły dobry skuter :) najważniejsze to o niego dbać :)

Nie ma to jak wpis na temat :-/ . Aż żal się takich ludzi robi. Może popatrz za czymś z biegami. Używany Zipp Salmo lub Ogar 900 jest bardzo fajnym i trwałym motorowerem. Dodatkowo silniczek jest trwały i ekonomiczny, a także łatwy w naprawie.

Kup nowego Torosa polecam sam miałem ! Starczy tylko dbać o niego :)

http://moto.allegro.pl/skuter-romet-ogar-900-racing-846km-super-stan-i2487141618.html

http://moto.allegro.pl/skuter-router-romet-50-i2483458347.html

Michalk001, Ogara 900 nie chcę, o powodach nie będę tutaj pisać - widzę jednego w ciągłej eksploatacji i dziękuję.

Prezessso, niestety używki interesują mnie tylko z okolic o których wspomniałam wyżej.

niezły jest Skuter ZUMICO Quick

Keeway Hurricane