skuterowe taxi

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #54332 Reply
    kosa747
    Użytkownik
    • 2

ma drobny problem i nie moge wyhaczyć odpowiedzi w internecie. czy prawo czepia się drobnego zarobku polegającego na podwózce różnych ludzi w odpowiednie miejsca? coś w stylu taksówki tylko szybszej i fajniejszej sprawiającej więcej frajdy z jazdy. mijam drogówkę codziennie bo stoi jeden i ten sam patrol w katowicach ijak raz mnie chycili to sie wypytywali o takie rzeczy „dlaczego co chwile inny pasażer jedzie itd”. to tylko głupi policyjny żart czy mam sie czegoś obawiać? z góry dzięki za pomoc 🙂

niech moc będzie z wami.

#54334 Reply
    arekde
    Uczestnik
    • 1

Prędzej urząd skarbowy się doczepi niż policja (chyba że policja skarbowa, wydział przestępstw gospodarczych). Prawa o ruchu drogowym nie łamiesz o ile pasażer ma kask. Aby było legalnie to musisz założyć firmę, przejść szkolenia, zdobyć odpowiednie pozwolenia, ale i tak nie wiadomo czy można mieć taksówkę-skuter. Wg mnie „ci których przewozisz to twoi znajomi”.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#54343 Reply
    kosa747
    Użytkownik
    • 2

dzięki 😉
    Niech MOC będzie z tobą 🙂

#54344 Reply
    klekocix
    Użytkownik
    • 54

kosa747 napisał:

dzięki 😉
    Niech MOC będzie z tobą 🙂

Niestety, w świetle polskiego prawa nie wolno wozić zarobkowo pasażerów na jednośladzie.
    Sam nad tym myślałem w zeszłym roku więc jestem na bieżąco…

#54345 Reply
    Whistler
    Użytkownik
    • 5

Też się nad tym zastanawiałem 🙂 Jeszcze trochę korki podrosną, to może i prawo się zmieni 🙂 W większych miastach reszty EU podobno jeżdżą takie taksówki (nie wspominając o Azji i Afryce ^^)

#54353 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35

Niby nie można ;D Ale wiadomo jak jest 😉 „Kolegę” zawsze można podwieźć ;D

#54364 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

a potem wezmą go przesłuchają, powie że nie zna kierowcy i skarbówka dowali taką karę że obydu się aż nogi ugną 😉

#54924 Reply
    kosa747
    Użytkownik
    • 2

narazie można mówic że to taka przysługa bo kolega pasażera chciał podrzucić ale nie mógł to ja wiozę 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: skuterowe taxi
Twoje informacje:

Back to top button