Skuterowcy ze Śląska

Zapraszam wszystkich do przyłączenia się do nas i wyjazd razem z nami do Bielska na zlocik, który odbędzie się 4.05.2013. Więcej o wyjeździe na stronie : https://www.facebook.com/events/424131844332674/424135937665598/?notif_t=plan_mall_activity

Odświeżam :)

Wszystkich motorowerzystów z Zabrza i okolic zapraszamy do wspólnego wyjazd na otwarcie tegorocznego sezonu na Jasnej Górze, który odbędzie się dnia 20 kwietnia (sobota) rozpoczęcie godzina 11:00. Zbiórka wszystkich chętnych odbędzie się na parkingu Urzędu Miejskiego w Bytomiu o godzinie 07:30.
Serdecznie zapraszamy. Wszelkich informacji udzielimy e-mailem. Wspólna wyprawa, niezapomniane chwile, nowe znajomości, Warto tam być razem z nami http://www.samotnewilki.cba.pl
Polecam i pozdrawiam Dżokej

Sorki stary ale link powyżej jest pusty.
Jesteście ze śląska, odpisz mamy też grupę może razem coś większego stworzymy. pisz na forum lub www.samotnewilki.cba.pl

dzokej tutaj w okolicy katowic tez jest grupa dosyć silna

witam ja jestem z Bierunia miasto obok Tychów

UWAZAJCIE przez ostatnie 4 dni zrobilo sie mniej slisko na drogach i samochodziarze bynajmnie zapomnieli o jednosladach
od niedzieli zrobilem kolo 250 km w tym czasie mialem okolo 12 wymuszen
zazwyczaj startowali na skrzyzowaniach myslac ze jade 30 km/h i gdyby nie moja reakcja bylbym na zadku tych samochodow wkomponowany w bagazniki roznego typu od sedana po kombi
trzeba byc czujnym i przewidujacym bo kierowcy chyba zapomnieli o jednosladach i jezdza bez wyobrazni
pozdro

Krzysiek jakieś szczegóły jestem zainteresowany a i możliwość obopólnej korzyści pisz na mojego e-maile. Kontakt na naszej stronie
pozdrawiam

Wokół grupy idzie zauważyć coraz większe zainteresowanie ludzi w różnym wieku. Dostaję masę e-maili z pytaniami o funkcjonowanie naszej rodziny. Postaram się teraz odpowiedzieć wam na najczęściej zadawane pytania.

1- JAK MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ DO GRUPY? Nie jesteśmy żadnym kółkiem więc do nas nie ma zapisów, u nas są przyjęcia. Każdy chętny zgłasza swoją chęć wstąpienia w szeregi grupy. I od tej już chwili bierze czynny udział w życiu Grupy. Po sprawdzeniu człowieka następuje jego przyjęcie.

2- ILE TO KOSZTUJE? Nie pobieramy żadnych składek, każdy użytkownik sam decyduje czy chce np. gdzieś jechać z grupą czy nie. Jeśli tak to wiadomo musi mieć jakieś środki finansowe na swoje utrzymanie.

3- GDZIE SIĘ SPOTYKAMY? Będziesz chętny do wstąpienia? to się dowiesz.

4- KTO MOŻE ZOSTAĆ CZŁONKIEM? Członkiem może zostać każdy bez względu na wiek czy płeć, jedynym warunkiem jest posiadanie skutera lub motoroweru oraz zadeklarowanie swojej chęci.

5- CO PO ZADEKLAROWANIU? Zostajesz zaproszony na spotkanie z grupą, przedstawiasz się, bierzesz czynny udział w tworzeniu grupy w realu jak i w sieci.
Po krótkim czasie zostajesz oficjalnie przyjęty do grupy.

6- DLACZEGO W TEN SPOSÓB? Aby uniknąć napaleńców którzy się zapisują na dwa dni. Musisz pokazać że jesteś pasjonatem, że żyjesz tym i ci zależy.

To są najczęściej zadawane pytania więc pozwoliłem je sobie opublikować.
Dlaczego taka jest kolej przyjęcia? Naszym zdaniem jeden na drugim musi
polegać, podać pomocną dłoń potrzebującemu, wesprzeć słowem i wiedzą. Mówiąc
krótko jeden drugiemu powinien być bratem.
Więcej informacji udzielimy e-mailem
www.samotnewilki.cba.pl

PANOWIE MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE MAMY OD WCZORAJ MODERATORA ORAZ SPONSORA.
MAŁYMI KROKAMI DO PRZODU
POZDRAWIAM I LWG