Skuterowcy z powiatu Rybnickiego.

Panowie i Panie z powiatu Rybnickiego,jeżeli korcą was Skuterowe Spoty wpisujcie sie , kto i z kont,(wiek,skuter,przebieg)może coś sklechcimy,wpisywać się!!!
np:micaddo (Marcin),Rybnik,35,Inca Street,2800km.

Mystek (Kamil),Rybnik,18,Faspider Scootworks, 4000km.

No Mystek to jest nas aż dwóch!

Widzę że Rybnik nie obrodził w Skuterowców,więc myślę żeby do Powiatu Rybnickiego dołączyć Powiat Wodzisławski,Raciborski i Jastrzębski.
Panowie i Panie,jeżeli korcą was Skuterowe Spoty wpisujcie sie , kto i z kont,(wiek,skuter,przebieg)może coś sklechcimy,wpisywać się!!!(Proszę kopiować listę!)
np:micaddo (Marcin),Rybnik,35,Inca Street,2800km.
Mystek (Kamil),Rybnik,18,Faspider Scootworks, 4000km.

Co prawda nie jestem z Rybnika ale blisko bo z Zabrza więc myślę że mogę się dopisać.

micaddo (Marcin),Rybnik,35,Inca Street,2800km.
Mystek (Kamil),Rybnik,18,Faspider Scootworks, 4000km.
Kapuchon (Marcin), Zabrze, 16, Romet Router Xs 50, 3700 km.

Marcin am nie to nie liczysz? Przecierz mamy do siebie rzut kamieniem. W końcu musimy się spotkać.Może 2 października?

Każdy sam siebie wpisuje więc dopisałem tylko siebie :P A co jest 2 października ?

To fakt,ale cieszę się,że wpisało się już czterech kolegów,myślę że warto jeszcze poczekać i dać szansę innym,koledzy wpisujcie sie,jeżeli Rybnik jest chociaż w pół drogi.Krzysiek a jakie plany miał byś na 2.10.może gdzieś,ale gdzie?(na zakończenie roku?Ja myślę gdzieś Gliwice??? tylko gdzie,może Dzierżno czy coś?

Micci myslalem by w koncu zawitac do ciebie do Rybola

OK.nie ma sprywy.

Witam wszystkich!
Mam na imię Grzegorz, mieszkam w wiosce pod Rybnikiem. Przez przypadek trafiłem na stronę skuterowo.com i od tego momentu zaczęło się moje zainteresowanie jednośladami, które zaowocowało tym, że miesiąc temu kupiłem chiński motorower Barton Fighter (MY 2010) (Yamasaki YM50-8).

micaddo (Marcin),Rybnik,35,Inca Street,2800km.
Mystek (Kamil),Rybnik,18,Faspider Scootworks, 4000km.
Kapuchon (Marcin), Zabrze, 16, Romet Router Xs 50, 3700 km.
Grzesio85 (Grzegorz),pow. rybnicki, 26, Barton Fighter, 300km.

Witaj Grzesio85 a w jakiej wiosce mieszkasz jeśli można spytać,ja jestem z Rybnika dokładnie z Meksyku.

micaddo (Marcin),Rybnik,35,Inca Street,2800km.
Mystek (Kamil),Rybnik,18,Faspider Scootworks, 4000km.
Kapuchon (Marcin), Zabrze, 16, Romet Router Xs 50, 3700 km.
Grzesio85 (Grzegorz),pow. rybnicki, 26, Barton Fighter, 300km.

Gabcio(Jakub)Czerwionka,17,Faspider Scootworks, 3500km

Wtajcie,dawno mnie tu nie było.

micaddo (Marcin),Rybnik,35,Inca Street,2800km.
Mystek (Kamil),Rybnik,18,Faspider Scootworks, 4000km.
Kapuchon (Marcin), Zabrze, 16, Romet Router Xs 50, 3700 km.
Grzesio85 (Grzegorz),pow. rybnicki, 26, Barton Fighter, 300km. Gabcio(Jakub)Czerwionka,17,Faspider Scootworks, 3500km

No to jest nas pięciu.Widać małe zainteresowanie.Rok temu temat zaczęty,ale wystarczy,na mini spoty.Ale temat aktualny.

micaddo poczytaj temat o salmopolu
zagladaj czesciej to cos wymlodzimy

Michał, Jastrzębie-Zdrój, Junak 901 4489 km

Piotrek,Wodzisław Śląski, Baotian bt49qt9, przebieg 4000km