Skuterowcy po 30-stce.

Ciekawi mnie ile Panów i Pań po 30 roku życia jest na Skuterowo? Czy mając już własne rodziny,pociechy znajdują czas by uciec(odjechać) na skuterku gdzię gdzie przez chwile zapomni się o pracy itp,lub też wsiada na skuter i jeżdzi bo to fajne?:)

Ja się zgłaszam. Czas miałem nawet będąc z rodziną. Teraz też by się znalazł ale skuter najpierw muszę załatwić.

Dwóch już jest:)

marin09 napisał:

Dwóch już jest:)

Ja się do tej grupy w październiku będę zaliczał, to może mogę się już dopisać :)

Jak najbardziej:) Ciekawe ilu skuterowców w średnim wieku się uzbiera.Bo większość to napewno młodzież.......

Ja mam 36 i motoroweru używam do pracy - nie przepadam za samochodami do których utrzymania trzeba wydać fortunę. Pomimo rodziny czasem znajduję czas na wycieczkę swoim pogromcą szos. :-D

Michał mam kumpla co ma 40,(ja troche mniej).Namówiłem go na skuter(nigdy wcześniej nie miał,nawet nie jezdził) i teraz nie może bez niego żyć:)Oboje czekamy do wiosny ;) Szkoda że nie Jesteś z okolic bo może by się razem pojeżdziło od czasu do czasu.Ja samochód mam ale i tak jazda skuterkiem fajniejsza..

I ja,i ja :D Moja też powinna się tu dopisać :)

marin09 napisał:

Michał mam kumpla co ma 40,(ja troche mniej).Namówiłem go na skuter(nigdy wcześniej nie miał,nawet nie jezdził) i teraz nie może bez niego żyć:)Oboje czekamy do wiosny ;) Szkoda że nie Jesteś z okolic bo może by się razem pojeżdziło od czasu do czasu.Ja samochód mam ale i tak jazda skuterkiem fajniejsza..

Mój teść lat 62 dzięki mojemu chińskiemu skuterowi zaraził się jazdą i również czeka do wiosny na zakup pierwszego skutera i rozpoczęcie sezonu.

Tak więc wiek nie gra roli przy pasji :)

Witajcie.
Wiek 43 lata.
skuter: Inca street
Przebieg: 3500 km
awarie: brak
codzienny dojazd do pracy: samochód - niestety - ale warunki pogodowe.
Jednak w miare możliwości - preferencja: skuter!
Pozwód: szybciej, przyjemniej, bez biletów z parkometrów (nawet nie chodzi o oszczędność, ale to bieganie: parkometr - samochód...)Poza tym samochód należy zaparkować w wyznaczonym miejscu, skuter zaś stawiam gzie popadnie. Biorąc pod uwagę markę mojego jeździdła (dla przypomnienia: Inca Street)- nawet nie ma obawy o kradzież na szczęście. Reasumując -wiek nie gra roli, liczy się przyjemność

Witam coś mi się wydaje że chyba jestem najstarszy wiekiem i stażem jazdy na motorowerach ,bo wiek to dopiero 57 lat .A staż to 32 lata jazdy na różnych pojazdach ale zaczynałem na Jawce -damce potem Romet ostatni wypust 4 biegowy, potem Simson 4 biegowy ostatni wypust NRD, Aprilla - Zip 50, Piaggio -Sfera 80, Hexagon 125 poj.enduro produkcji Rosyjskiej podobny do yamahy, Poster 50 chinol z dachem,peugeot -elyseo50 i ciągle śmigam w Polskę i za każdym razem na innym

Jak by to był temat "Skuterowcy po 20-stce" to bym się załapał a tak to lipa ;)

Kurde a ja myślałem że jestem tym " starszym" skuterowcem a tu prosze:) Ciekawe ilu się skuterowców po 30 jeszcze napisze? Może mały klubik się zrobi :)

Guliwer a jak te elyseo się sprawowało?? Długo Jeżdziłeś? Pytam bo chce kiedyś zmienić na coś większego a ten całkiem całkiem wygląda.

w tym roku 29 stuknie to prawie się już za łapałem
skuter zipp tops 4t
przebieg 2200km od marca 2011 do 1.11.2011
awari jak na razie brak

no mi stuknela trzydziecha pod koniec zeszlego roku wiec chyba sie zaliczam do klubu :)
staz krotki bo niecaly rok, przebieg troche ponad 6 tysiecy
skuter glownie sluzy do dojazdow do pracy, czesto na zakupy a i od czasu do czasu wycieczka dla przyjemnosci(za rzadko niestety ze wzgledu na pogode)
Pzdr.

Klubik tych "starszych "skuterowców się powiększa:) Ciekawe czy jakieś Panie będą.....;)

Oj zaraz "starszych" :) nie powiem ile mam lat jak na kobietę przystało :)Ja też czekam na Panie,bo jeżdżę z samymi chłopakami:)ale jakaś Pani w naszych szergach by się przydała:)

Ja mam skończone 29 więc też się nie zaliczam... :( ALE ZA ROK SIĘ PODPISZE

Witamy Panią:) napewno jeszcze jakaś będzie w "klubiku" :) A tak z ciekawości dużo Jolusia śmiga skuterkiem??...

W okresie kiedy da sie normalnie jeździć całkiem sporo:) Z Hugo i z Madim najczęściej. Nasze wycieczki można obejrzeć tu na skuterowo na fotkach u Hugo,Madiego,Adastry13.