Skuterowcy - Pierwszy magazyn o skuterach wydawany w intenecie.

Tak więc mam taką propozycję. Na samym początku chciałbym powiedzieć,że to nie jest i nie zamierza być jakąkolwiek konkurencję dla Skuterowo.com. Tak więc mój pomysł wygląda następująco. Mianowicie można by stworzyć taką internetową "gazetę, magazyn" o skuterach. Powiedzmy zebrało by się grupę 6-10 osób, które by przy tym pracowały. Co miesiąc by się wydawało takie wydanie w pdf-ie. Znalazły by się tam m.in testy skuterów z oprawą graficzną przeprowadzanych przez nas samych, jakieś konkursy, rozrywka itp. Wiem zaraz pewnie będą teksty typu " Przecież to to samo co taki portal, tylko że zebrane w "kupe" i będą uważać, że to niepotrzebne, lecz ja uważam inaczej. Tak więc liczę na waszę opinie

Patrząc na skuterowo to można z tych wszystkich publikacji tworzyć tygodnik:) Wystarczyłoby wszystko wrzucić do PDFa. Dobry pomysł - można wyrzucać coś takiego co tydzień.

Jak będzie trzeba, to jestem chętny do pomocy :wink:.

Właśnie Leszku, chociaż tygodnik to lekka przesada xD by się znudziło szybko. Oczywiście też jestem chętny. ;) :mrgreen:

Ja sądzę, że to trochę bez sensu - umieszczenie wszystkiego w PDFie utrudni nawigację względem normalnego serwisu. Dużo szczęśliwszym pomysłem jest obszerny serwis internetowy, tudzież gazeta papierowa.

Owszem, skazuję Twój pomysł, Gorzki, z góry na porażkę, ale mam argument :)

Ale przecież nie wszyscy na bieżąco odwiedzają portal, więc jakby co te 2 tygodnie, miesiąc wysyłać im w newsletter'rze właśnie takie zebrane artykuły, to myślę,żeby można przyciągnąć jednocześnie te osoby, co się zarejestrowały, a się nie udzielają na portal i forum. :D

Ale newsletter nie musi być w PDFie :)

Oczywiście,że nie musi ;p. Jednak jak dla mnie PDF jest jednym z najwygodniejszych formatów do czytania dokumentów.

Magazyn to magazyn. Dla mnie musi być papier a nie lampienie się w monitor. Nie będzie się to cieszyło zainteresowaniem.

sorry się przycięło

Inaczej: jeśli ktoś jest na Skuterowo.com co dwa tygodnie. To nie ma dla niego znaczenia. To prawda, nawigacja via PDF to utrudnienie i dublowanie treści:)
Obiecałem, że pomyślę:)

Witka.
Moje i tylko moje zdanie - jakoś mi nie pasuje. Strona jest robiona w WordPressie - jakby nie patrzeć internetowym wydaniem gazety:) Reasumując - będąc na bieżąco na skuterowo.com - szybciej dowiem się o nowościach niż nie wchodzić i czekać na gazetkę:)

Pozdrawiam