! Forum OFFtopic Skuterem w teren

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benekpe benekpe 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe StaDim
    StaDim
    Użytkownik

Mam pytanie ostatnio zakupiłem skuter Rex rs450 i moje pytanie mo ja bardziej nim zasówam w blocie i po piaszczystych drogach bo zawsze interesowałem się crossami dlatego odrazu gdy na niego wsiadłem to w las bo tam się najlepie czuje kiedy błoto we mnie pryska a tył skutera się ślizga a jeżdżę nim tak dlatego że narazie nie mam kasy na crossa a tek skuterek kosztował niecały 1000zł wieć nie zwlekałem a moje pytanie jest takie czy macie jkieś rady dla mnie co to terenowej jazdt skuterem czy to nie pasuje do skuterów albo coś prosze o odp

Zdjęcie profilowe Bartol
    Bartol
    Użytkownik

Ja tez po pierdzielalem moim po lesie za kolegami na crossach i nawet nie bylem za nimi tylko z nimi. Polecam bys zakupil do swojego opone z „korkami”, lapie bardziej przyczepnosc niz te zwykle.

Jeden, Dwa, Trzy, Cztery i RAKIETAAA!!!!!

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Lubisz jak Ci błoto pryska w twarz? Ciekawe 🙂 Takie off-rody na skuter się nie nadają. Prędzej ramę złamiesz.

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Kup drugi taki sam – na części zapasowe 🙂

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie