Skuter Zonie

Witam
chce kupic zonie skuter mam okolo 5-6 tys nie wiecej w tej cenie znalazlem sym mio czy bedzie ok sam mam orbita i jestem zadowolony
Zona jest mała:) a mio jest lekki i mały chyba
Moze ktos kto go uzytkuje podzieli sie informacjami
Pozdrawiam

jak jej sie podoba taki retro to faktycznie może jej pasować.

Z podobnej półki (jakoś,cena)jest jeszcze Kymco Like ale przy Mio to bestia ogromna- dłuższa znacznie i cięższa 20kg. Co też na osiągi sie przekłada.

najwazniejsze ze mabyc lekki i maly w granicach rozsadku wzrost zony 157cm duze odpadaja

dla kobiet to coś w stylu retro czyli jak nowy romet 727 , romet retro, u mnie w mieście takimi właśnie jeźdzą a jak nie jej styl to kymco super 8 4t lub coś ala marketowiec
Bo kymcem w mieście jeździ taka jedna na moje oko ma coś około 150cm ale wkurza mnie ona bo każdego przepuszcza a jak ja ja chce wyprzedzić to specjalnie jedzie bardziej z lewej strony i v-max u niej to gdzieś 30km/h na prostej 2km

człowieku martin, ale Super8 ma prawie 2 metry i waży ponad 100kg.
A sym mio ma 170cm i jest prawie 30kg lżejszy

ale wombat ja mu dałem tylko propozycje nie mówie jaki ma kupić a po 2 nie mam przekonania do syma sąsiad ma od nowości znaczy miał bo już zezłomowany bo coś z kierownicą się stało zablokowała się i wjechał w bok samochodu nic mu sięnie stało ale skuter cały rozwalony

ale dawaj propozycje rozumiejąc i spełniając kryteria.
Dziewczyna 1,57 wzrostu na takim czymś nie sięgnie równocześnie obiema nogami do ziemi nawet

Ja mogę zaproponować Kymco Vitality,dosyć mały i lekki skuterek,moja kobieta ma 164cm i daje sobie spokojnie radę,do 30000km sprzet jest bezawaryjny co zostało potwierdzone.

Może generic IDEO 50

Z małych skuterków ze stajni SYM-a to jeszcze :

Allo 50

Tonik