! Forum Skutery Skuter Zipp F16

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe MrLolosik MrLolosik 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #197934 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe MrLolosik
    MrLolosik
    Użytkownik

Witam mianowicie ostatnio zmieniłem cylinder z 50 na 80ccm i problem jest mianowicie taki

Że skuter więcej jak 50km/h nie chce jechać moduł mam odblokowany a kabel który jest określany blokada sprawia ze nie można skutera odpalić pomijając skuter ma dobre przyśpieszenie

Kolejny problem to rozrusznik gdy przyciskam przycisk rozrusznika to wgl nie odpala a jak złącze przerywacz na krótko to kręci rozrusznika ale nadal nie może odpalić skutera co robić

#197947 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a po wymianie cylindra regulowałeś gaźnik? regulowałeś napęd?
    Moduł odblokowany kupiłeś czy przerabiałeś? poprawnie go podłączyłeś?
    Co do rozrusznika to musisz „tropić” prąd – zobaczyć czy wszystkie elementy są zasilane – przełącznik.. itd
    Wygląda jakbyś miał nagrzebane coś w elektryce

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #197963 Odpowiedź
    MrLolosik
    Użytkownik

W napędzie nic nie grzebałem a gaźnik regulowałem moduł mam kupiony z allegro. Niestety kupiłem ten skuter i w eletryce moze byc lekki bajzel

#197966 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale ty wymieniałeś cylinder czy kupiłeś z wymienionym ?

#197969 Odpowiedź
    MrLolosik
    Użytkownik

Ja wymieniałem i w 100% jest dobrze złozony 72ccm

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #197976 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dysze zmieniłeś, powietrza dodałeś?
    weryfikowałeś jakoś wskazanie tego licznika? może te 50 na budziku to w naturze więcej? Mi w Junaku zaniża i to 8-10km przy 75 a w symie zaniża jakieś 10%

#198077 Odpowiedź
    MrLolosik
    Użytkownik

Dysza jest 85 i wydaje mi sie ze to za duzo wczoraj bawiłem sie z dawką paliwa i leciał 70 nawet 80 km/h zmieniłem tylko filtr z stożkowego na seryjny bo stożek wypadał i jest to samo 40 i tyle. Jak stał na wolnych obrotach to było czuć ze chodzi inaczej ale nadal nie wiem dlaczego. Juz poważnie nie wiem co to moze robic

#198087 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli zmieniasz dolot (filtr) na taki o innej przepustowości to zabawa z doborem dysz zaczyna się od nowa.

#198092 Odpowiedź
    MrLolosik
    Użytkownik

Założe ponownie stożek i zobacze jak bedzie

#198216 Odpowiedź
    MrLolosik
    Użytkownik

Wystarczyło odnieść igce

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter Zipp F16
Informacje o Tobie: