! Forum Skutery skuter zipp

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)Oglądasz 4 postów - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #627035 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Czaro
    Czaro
    Participant

mam skuter zipp i mam taki problem z nim ponieważ jak mu wymieniłem wał korbowy to jest taki problem gdyż jak za 1 razem jade to 2,3 razy zamuli i dalej jedzie normalnie. co to morze być za usterka? czy da rade coś z tym zrobić?

#627038 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ciepły? zimny? kiedy muli i w jakich okolicznościach? coś sprawdziłeś – szczelność dolotu, podciśnienie, kompresje? luzy zaworowe czy tam zawór membranowy – zależy co m tam masz…itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #627143 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Czaro
    Czaro
    Participant

bardziej gdy jest zimmny. zawory były wyregulowane szczelności zostały usunięte. zawór membranowy był sprawdzany i jest ok. czy dopalacz spalin też morze mieć wpływ na to?

#627167 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak jest zimny to może działać ssanie i się zalewa. jezeli na ciepłym mu to kompletnie przechodzi to wiesz co jest

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)Oglądasz 4 postów - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: skuter zipp
Informacje o Tobie: