skuter z lekkim tuningiem

elos.
zamiaruję kupić sobie używany skuter do 6tys. złotych oczywiście jakiś markowy typu aerox-a. ogolnie chce bez tuningów ale jak już znajde z lekkim tuningiem np. wymianą wariatora i wydechu to warto brać?
z czym wiąże się gdy np. ktoś wymieni w skuterze wydech oraz wariator? czy są jakieś poważne konsekwencje w porównaniu gdyby miał seryjne części?? moze bardziej jest podatny z czasem na stratę mocy poprzez poluzowanie się czegoś w silniku przez tego typu wymianę np. łożyska??

Proszę o szybką odpowiedź :]

Jak weźmiesz skuter z lekkim tuningiem bo jest duże prawdopodobieństwo że trafisz na katowaną sztukę! Lepiej za 6 tys. kupić nowego markowego ale bez tuningu a potem go najwyżej zrobić. Kymco 2t lub 4t kupisz spokojnie za 6 tys i przeprowadzisz dobry tuning! i Jeszcze będziesz mieć gwarkę!

www.kymco.pl za 6 tyś masz dużo do wyboru w skuterach z rodziny kymco :) Zobacz stronkę i jedź do najbliższego dilera :)

ogolnie wole juz kupic cos typu aerox-a itp. z tej rodziny markowych ale uzywany do 5-6tys maaxxx;] za te cene prawie jak nowy mozna kupic z mega okazja jednocześnie dużo zaoszczędzając;]

To szukaj na allegro/otomoto,anonse cokolwiek.Na co czekasz :D

http://m.otomoto.pl/oferta/M2652049/?fromweb=

lub

http://m.allegro.pl/przedmiot,piekna-yamaha-aerox-mbk-nitro-2009r2010r,1724983911.html#start_item

lub

http://m.otomoto.pl/oferta/M2744005?fromweb

tulus212 napisał:

ogolnie wole juz kupic cos typu aerox-a itp. z tej rodziny markowych ale uzywany do 5-6tys maaxxx;] za te cene prawie jak nowy mozna kupic z mega okazja jednocześnie dużo zaoszczędzając;]

Nie myślisz rozsądnie, tyle Ci powiem. I żeby kupić skuter w dobrym stanie to trzeba się znać na skuterach. Kolejny "kozak" co by chciał aeroxa...

Ja jak bym miał 6 tyś. zł to bym latał kymco vitality albo agility rs 2t i jeszcze bym miał dużo w kieszeni. Niestety nie miałem tyle kasy. Wg. mnie aeroxy są przereklamowane. Może to i 99+ do lansu mieć aeroxa, ale jak się nie za bardzo znasz na skuterach to bierz nówkę. Ja także zrezygnowałem z używanego. Jak dobrze popatrzysz to znajdziesz po promocji kymco super 9 LC.

Jeżeli koniecznie chcesz Aeroxa zamiast nowego Kymco, to musisz szukać. Lekki tuning typu tłumik i wariator sam w sobie nie jest szkodliwy dla silnika i o niczym nie świadczy. Jak będziesz oglądał używkę to przede wszystkim zwracaj uwagę na szczegóły, dużo pytaj i bądź czujny bo w czasie rozmowy można złapać sprzedającego na kłamstwie albo po prostu chlapnie coś co nie chciałby powiedzieć.
Jak znajdziesz coś na allegro to sprawdź od razu na youtube pod nickiem tego użytkownika z allegro bo często ludzie mają te same konta na różnych serwisach i często zdarza się że w ogłoszeniu "stan igła" a w youtubie stunt i rżnięcie sprzęta na wszystkie możliwe sposoby.

Ryglos napisał:

tulus212 napisał:
ogolnie wole juz kupic cos typu aerox-a itp. z tej rodziny markowych ale uzywany do 5-6tys maaxxx;] za te cene prawie jak nowy mozna kupic z mega okazja jednocześnie dużo zaoszczędzając;]

Nie myślisz rozsądnie, tyle Ci powiem. I żeby kupić skuter w dobrym stanie to trzeba się znać na skuterach. Kolejny "kozak" co by chciał aeroxa...

słuchaj ogolnie aerox to bardzo dobry model i wgl. jak kazdy yamahy to nie chinskie gowno wiec ogolnie chodzi mi o bezawaryjność i komfort jazdy a po 2 sam jak cos bym nie jechał tylko z jakąś osobą ktora sie zna więc sam nie musze az tak perfekcyjnie sie znac;}

Miałem okazję pojeździć Aeroxem ale jakoś tak mi nie wygodnie mi się jechało nim. Był bardzo mocny, jadąc po świeżym asfalcie 20 km/h można było jeszcze piszczeć przy przyspieszaniu ale to był 100cm3 silnik. Ale akurat mam wrażenie że oprócz lepszych plastików (grubsze, twardsze) to niczym się nie różni w porównaniu do dobrego chińczyka.