skuter z holandii

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) skuter z holandii

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam nie wiem czy w dobrym temacie napisałem ten wątek.
    Mam pytanie ponieważ tata kupił mi skuter w Holandii od jakiegoś gostka i został wyrejestrowany tam. I moje pytanie brzmi czy da się zarejestrować u nas w Polsce za pomocą tylko dokumentu które dostał przy wyrejestrowaniu tego skutera bez umowy kupna na innych forach inni piszą że da rade zarejestrować a na innych ze potrzebne jest umowa kupna ja juz nie wiem jak to z tym jest. Tata mi mówił że jego kolega kupił tez skuter w Holandii i za pomocą tego dokumentu o wyrejestrowaniu zarejestrował ten skuter u nas. Proszę o pomoc dzięki.

[ Dodano: 03-08-2011, 10:53 ]
    odświeżam

Anonimowy

Mi się zdaje, że umowe kupna-sprzedaży trzeba ZAWSZE

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

no tak ale na innych forach też czytałem że wystarczy ten dowód wyrejestrowania skutera. A może ktoś wyrejestrowywał skuter w Holandii i spotkał się z tym przypadkiem lub podobnym. Jeżeli tak proszę o napisanie czy trzeba tez Umowę kupna czy wystarczy dowód wyrejestrowania. Bo przecież jak mam ten świstek że wyrejestrowałem to wiadomo że jest mój.

Anonimowy

Anonimowy

Umowa jest niezbędna!

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

ok to jeżeli muszę mieć umowę to mój tata musi ją podpisać z tym holendrem co kupił u niego skuter tak ? jeżeli tak to jak by ktoś mógł mi wysłać wzór takiej umowy najlepiej holendersko polsko to będę wdzięczny 🙂

Anonimowy

i tak biegly tlumacz musi tlumaczenie zrobić

Anonimowy

o tym to ja wiem tylko jak by ktoś przysłał wzór takiej umowy polsko holenderską albo samą w języku holenderskim .

Anonimowy

to juz koles od ktorego kupisz ja zalatwi

Anonimowy

Oh przecież czegoś takiego chyba możesz sam poszukać na googlach ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie