skuter z holandi

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

mam przywieziony skuter z Holandii i mam do niego tylko taką fakturkę jako dowód legalności a na konkurencyjnym forum wyczytałem ze już nie można rejestrować skuterów z fakturą czy to prawda ?? jak tak to da się jakoś wywalczyć zarejestrowanie ??

Anonim
    Gość

da się … bo w Holandii i Francji nie maja tak jak np. Niemcy , Brief … Ja Normalnie Zarejestrowalem Juz Tyle Motorow na Sama Fakture ze Loho …

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

dobrze ci kolega Marcin1992 mówi ja jak miałem kupić niedawno peugeota to koles go zarejestrował na fakture

Anonim
    Gość

tak ?? ze się dało to wiem tylko na innym forum pisali ze te czasy juz mineły 😉

Anonim
    Gość

kuba278 napisał:

tak ?? ze się dało to wiem tylko na innym forum pisali ze te czasy juz mineły 😉

Wkręcali cie 😛 Możesz spokojnie rejestrować 😉

Anonim
    Gość

mozesz rejestrowac smialo … no mozliwe ze gdzieś tam wyczytales , ze te czasy juz minely , bo byl taki przelom , ze nie chcieli rejestrowac .. ze niby juz wprowadzili brief w holandi , ale to tylko BAJKI !

Anonim
    Gość

W małych miejscowościach nie chcą;/ np u mnie nie. Sam chyba będe w takiej sytuacji ale wtedy wystarczy pokazać im papierek z warszawy. Koleś który sprowadza ma z wawy z wydziału transportu taki dokument jakie sprzety można rejestrować na fakture.
    Urzędników trzeba prawa uczyć;|

Anonim
    Gość

PodLy napisał:

Urzędników trzeba prawa uczyć;|

i to chyba nie 1 raz. Pewnie ze można rejestrowac. {Pozdro

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button