Skuter Yukimoto Pride, nie odpala.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter Yukimoto Pride, nie odpala.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Loderslaus Loderslaus 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Loderslaus
    Loderslaus
    Użytkownik

Witam. Po umyciu skuterka, skuter normalnie odpalił, ale po przejechaniu pewnej odległości zgasł. Gdy próbowałem go odpalić, to tylko kręcił i nie chciał w ogóle wejść na obroty. Po sprawdzeniu gaźnika jest taka sama sytuacja. Świeca jest zalewana paliwem. W filtrze powietrza, nie znajduje się duża ilość paliwa. Membrana jest, jak należy, jednak skuter nadal nie odpala. Czy moglibyście powiedzieć, co mógłbym jeszcze sprawdzić, lub jaka może być przyczyna tego? Czekam na pomoc.

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Sprawdz kostki i przedmuchaj najlepiej suszarką do włosów

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Loderslaus
    Użytkownik

A prócz tego, jakieś inne propozycje, coś innego sprawdzić, a mogło coś się stać z zaworami, że on kręci lecz nie odpala? Co mam jeszcze sprawdzić?

Zdjęcie profilowe rogo54
    rogo54
    Użytkownik

Sprawdz czy ma iskre. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=9lY_bo2xAdA&list=HL1372878896&feature=mh_lolz

http://www.youtube.com/watch?v=eAAC7HI1tRU

Loderslaus
    Użytkownik

Sprawdzałem iskrę ma dużą..

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie