Skuter wolno rusza

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter wolno rusza

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Robert Dudziak 6 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Robert Dudziak
    Użytkownik

Hej, posiadam Kymco Super 9 50ccm 2t. Ma niecale 4k przebiegu pomimo wieku (2009). Mam go od nowości. Czasami mam problemy z odpaleniem, ale po odkreceniu lekko gazu lapie. Za to przy ruszaniu muli niemiłosiernie, mija czasami 2-3 sekundy odkad wejdzie na obroty zanim zacznie jechac. Mam wrazenie jakby slizglal sie pasek – jest to mozliwe? Jest na to jakies rozwiazanie, ktore moglbym sam ogarnac czy tylko serwis? Bede wdzieczny za pomoc.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

regulacja gaźnika i napędu – zapewne za bogato w niższych obrotach (za duża dysza lub siada kompresja).
    jakby se ślizgał pasek to by wchodził na obroty tylko nie jechał

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Robert Dudziak
    Użytkownik

Hej, Dzieki za odpowiedz. co dziwne skuter byl na regulacji 2 miesiace temu i na poczatku palil wzorowo, ruszal jednak nadal słabo. Czy myslisz, ze jestem w stanie wyregulowac to sam? Dobrze kojarze ze 2 sruby – powietrze – paliwo sie reguluje? Powinienem sie doszkolic z tego jakie obroty powinny byc na luzie :)?

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 1 tygodni temu przez  Robert Dudziak.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 1 tygodni temu przez  Robert Dudziak.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ja myśle że chodzi o bardziej zaawansowaną regulacje niż kręcenie śrubkami od wolnych obrotów

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Robert Dudziak
    Użytkownik

Oki, skuter jest niewiele raczej warty. Znacie kogoś poleconego w Krakowie, kto by się podjął zajrzenia do niego?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie