Skuter wolno rusza

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #667792
    Robert Dudziak
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    Hej, posiadam Kymco Super 9 50ccm 2t. Ma niecale 4k przebiegu pomimo wieku (2009). Mam go od nowości. Czasami mam problemy z odpaleniem, ale po odkreceniu lekko gazu lapie. Za to przy ruszaniu muli niemiłosiernie, mija czasami 2-3 sekundy odkad wejdzie na obroty zanim zacznie jechac. Mam wrazenie jakby slizglal sie pasek – jest to mozliwe? Jest na to jakies rozwiazanie, ktore moglbym sam ogarnac czy tylko serwis? Bede wdzieczny za pomoc.

    #667799
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    regulacja gaźnika i napędu – zapewne za bogato w niższych obrotach (za duża dysza lub siada kompresja).
    jakby se ślizgał pasek to by wchodził na obroty tylko nie jechał

    #667801
    Robert Dudziak
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    Hej, Dzieki za odpowiedz. co dziwne skuter byl na regulacji 2 miesiace temu i na poczatku palil wzorowo, ruszal jednak nadal słabo. Czy myslisz, ze jestem w stanie wyregulowac to sam? Dobrze kojarze ze 2 sruby – powietrze – paliwo sie reguluje? Powinienem sie doszkolic z tego jakie obroty powinny byc na luzie :)?

    #667805
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ja myśle że chodzi o bardziej zaawansowaną regulacje niż kręcenie śrubkami od wolnych obrotów

    #668218
    Robert Dudziak
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    Oki, skuter jest niewiele raczej warty. Znacie kogoś poleconego w Krakowie, kto by się podjął zajrzenia do niego?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button