skuter wchodzi tylko na 1000 obr

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    TEDE
    Użytkownik

Witam
    posiadam skuter marki Zipp Quantum RS 2t a więc coś mi się z nim dzieje i sprawa jest taka ze mama założony nowy gaźnik był regulowany i tp skuter odpala ale wchodzi na 1000 max 2000 obr i nie wiem co się dzieje. Gdy nie ma założonego filtra to odpala a jak ma to nie odpala Pomocy

Wombat
    Moderator

a na starym gaźniku jest ok? dysze jakie są stary/nowy? średnice gaźnika jakie są? dolot szczelny? podłączenia prawidłowe?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

TEDE
    Użytkownik

tamten gaźnik miał pojemnosc 50cm a ten ma 70 i mi wchodzi na 3/4tys obrotów i gaśnie

Wombat
    Moderator

jak to „gaźnik miał pojemność”. co ty bredzisz chłopie?
    Gaźnik nie ma „pojemności”. Gaźnik ma średnice gardzieli i dysze. To są parametry gaźnika.
    Np. można mieć gaźnik 12mm i dysze 65 (0,65mm), czaisz pan? Albo gaźnik 19mm i dysze 70.
    Dysze główną.. bo jest jeszcze dysza ssania.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button