Zimowanie skutera w domu (w pokoju)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Zimowanie skutera w domu (w pokoju)

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Czy ktoś z Was myślał o wstawieniu swojej maszynki do pokoju na zimę? Ja gdybym miał miejsce i nie miał małego dziecka oraz nie jeździłbym to bym tak zrobił. Wiem, że żona śmiałaby się, że mam zabaweczkę ukochaną w domu ale co tam… Pogrzebałoby się, pokombinowało, porozbierało, poczyściło…

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Kisiu ja do pokoju przynosiłem silniki Jawa 223 sztuk 2 i Dezamet 023 sztuk jedna. Kilka lat temu. Kładłem na podłodze i rozkręcałem. 🙂

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

madi napisał:

Kisiu ja do pokoju przynosiłem silniki Jawa 223 sztuk 2 i Dezamet 023 sztuk jedna. Kilka lat temu. Kładłem na podłodze i rozkręcałem. 🙂

wiem cos o tym, fajnie sie tak robi 🙂

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Ale po co? W charakterze ozdoby?

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe statorable
    statorable
    Użytkownik

Jak to po co?
    Skoro ukochana żona jest w domu, to co z ukochanym skuterem. Ja potrafię to zrozumieć, choć nie potrafię przekonać swojej żonki…..

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Kisiu1981
    Użytkownik

No jak to po co? Żeby ukochany Bzyczek pobył trochę ze mną i żebym rano gdy się budzę zaraz po żonie i dziecku widział Jego:-D Żeby można było zawsze coś sobie grzebnąć czy porobić…

Ja też miałem w domu różne silniki. Robiłem szlifierki z silników od odkurzaczy i latałem po ogródku z żarówką wielką jak głowa:-)

Zdjęcie profilowe statorable
    statorable
    Użytkownik

e tam, od razu grzebać……
    Wystarczy rano i po pracy popatrzeć! i już fajniej się robi. Cieplej.

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.
    Kisiu1981
    Użytkownik

Nom, właśnie. Może się nie jeździ ale ciągle jest…

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

niestety pomieszczenie musi być wentylowane
    opary z oleju, paliwa, wydechu i opon dość specyficznie wonią
    co innego maszyna rozebrana do śrubki i wyczyszczona

Kymco B&W 170
    Kisiu1981
    Użytkownik

Tak. Co do wentylacji to oczywiste. Ja gdybym wstawiał skuter do pokoju wyciągnąłbym najpierw zbiornik paliwa, przewody paliwowe i kranik. Co co oleju to nie byłoby problemu. Opony chyb dobrze się już wywietrzyły:-) Nie wiem co tam jeszcze musiałbym wyjąć… Może zapach z przekładni dałoby się wyczuć?

Czy Wy też macie wrażenie, że oleje: Castrol Power1 Racing 2T, Castrol ActEvo Scooter 2T i Mobil Racing 2T czuć jakby delikatnie miętą? Bo mi się wydaje, że trochę tak. Dałem żonie powąchać i powiedziała, że pi***olę głupoty…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie