Skuter vs biegi (markowce)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #240078 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Siemka jutro kupce po moj skuter przyjeżdżajo i pewnie już nie zoabcze swojego keewaya a jak go sprzedam chce sobie coś kupić tylko co waham się między skuterem taki jak yamaha aerox, peugeot jet force . aprilla sr factory i runner oraz biegi cross/enduro typu yamaha dt rieju derbi senda itp waham prosiłbym za i przeciw skuterów i biegówek o pojemności 50 ccm

#240079 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Ja na twoim miejscu bym brał albo tą nową RS’ke albo TZR’ke… chociaż wolał bym RS… trochę głupio z automatu na automat… a wiem z doświadczenia że biegówki wymiatają… ja swoim skuterem po tunie nie ma mowy żebym wziął którąś biegówkę… mogę tylko pomarzyć … lecz oni mogą pomarzyć by wydymać mnie na starcie 😆 a jak już skutera to nie bierz Peugeota bo mają słabo podajne silniki na tuning :-/ Lecz na seryjnych bez tynu śmigają aż miło… nawet ci powiem że mój bez tunu był szybszy niż teraz po tunie… i to o dużo.. no ale przyśpiecha jest teraz lepsza… Jak automat to weź sobie Piaggio NRG 🙄

#240080 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Koniecznie chcesz crossa/enduro?? Ja powiem tak jak jeździsz po ulicach i od czasu do czasu wiedziesz w teren to lepiej SM. Choć stwierdzam że to wszystko crosso podobne jest dość nie wygodne podczas dłuższej jazdy. Szczególnie jak ma opony klockowe bo wtedy to wszystko strasznie drży i wgl o siedzenie też nie bardzo. Ja bym wolał coś z biegami ale przypominające prawdziwy motor np: NSR TZR RS MITO (ale nie wiem czy jest w 50ccm).

#240081 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

skutery:
    Za:
    -tansze w zakupie (stosunek rocznik,przebieg/cena)
    -tansze części
    -wiekszy wybor części tuningowych
    -automat
    Przeciw:
    -automat
    -pelno plastikow
    -nie tak szybkie jak manuale
    biegowki
    Za:
    -BIEGI
    -dobre osiagi
    -latwo podniesc moc
    Przeciw:
    -Cena (predkosc,przebieg/cena)
    -drogie części
    -mniejsza ilosc części tuningowych

#240082 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

aha nie koniecznie cross ale tak supermoto mogło by być 🙂 z biegami wolałbym coś takiego nie daleko mnie jest ładny tor motocrossowy ;d 🙂

#240083 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

50ccm na tor … uważaj bo pojezdzisz. 50 to w delikatny teren tylko 🙂

#240084 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

aha 😀 a po tuningu 70 cc jest kilka takich nie daleko po tunie 70 🙂

#240085 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

70 już bardziej ale to dalej nie to. To się dość szybko zniszczy w terenie. Szkoda maszynki. Jak na tor to minimum te 125 i najlepsze bylo by w 2t.
    50 to jakieś szutrowe dróżki, łąki

#240086 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

na tor jak ma coś być to musi być takie że na zakręcie jak mu dasz full to ma ci rwać ziemię jak głupi! nawet i na prostej jak jedziesz to ma rwać ziemię po dodaniu gazu… inaczej 0 frajdy z takiej jazdy… I potwierdzam to co pisze Wino ❗ lepiej kup sobie coś z tych pseudo ścigaczy 😛

#240087 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

nie to że ma rwać, ale nawet jak 50 wjedziesz w piasek czy błoto to on Ci nie ruszy … No chyba że na jedynce

#240088 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Bierz SM jakieś, najlepiej Derbi Sendę, bo w miarę duża i ogólnie zajebista ❗

Nigdy bym nie wziął pseudo-ścigaczy, bo sama nazwa wskazuje że to tylko takie niby ścigi, wstyd się na tym pokazać. Podchodzą ludzie, mówią „Woooow… Ale maszynka, weź odpal”, a ty „OK”, odpalasz a tam pyr, pyr, pry dwusuwowe w takim ścigu – no śmiećh na sali 😆

A do enduro/crossa czy SM taki dźwięk jak najbardziej pasuje 😉 No i możesz sobie zawsze pojeździć w jakiś lekki teren.

#240089 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Xarmac napisał:

Bierz SM jakieś, najlepiej Derbi Sendę, bo w miarę duża i ogólnie super-ekstra ❗

Nigdy bym nie wziął pseudo-ścigaczy, bo sama nazwa wskazuje że to tylko takie niby ścigi, wstyd się na tym pokazać. Podchodzą ludzie, mówią „Woooow… Ale maszynka, weź odpal”, a ty „OK”, odpalasz a tam pyr, pyr, pry dwusuwowe w takim ścigu – no śmiećh na sali 😆

A do enduro/crossa czy SM taki dźwięk jak najbardziej pasuje 😉 No i możesz sobie zawsze pojeździć w jakiś lekki teren.

HEH ot dobiero dałeś popis:P A chinśką suszarką to nie wstyd jeżdzić no nie:P
    A po drugie są też w 4t:P np. nsr 125

#240090 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

A mi właśnie w 2t najbardziej dzwiek się podoba ;D Specjalnie wywalilem ta wate z tłumika zeby lepiej spiewal 🙂 dzwiek kwestia gustu ?? ale kto patrzy na dzwiek !!?? to ma jezdzic !!

#240091 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

siwy24 napisał:

HEH ot dobiero dałeś popis:P A chinśką suszarką to nie wstyd jeżdzić no nie:P

Nie, bo w takim pseudo-ścigu 50 to nie tylko dźwięk ale i osiągi żalowe…
    Co innego 125 2T, bo wprawdzie dźwięk też nie każdemu odpowiada, ale za to osiągami można się pochwalić.
    A skuter to skuter i nie ma szybko jeździć…

siwy24 napisał:

A po drugie są też w 4t:P np. nsr 125

Eeee… Nie zrozumiałem… Po pierwsze chyba mówimy o 50ccm, a nie o 125, a po drugie od kiedy NSR są w 4T 😯 Jakaś wersja limitowana czy coś przegapiłem 😆 ?

#240092 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Moze mu o cbr chodzilo ?? ;] 125ccm cebra w 4t jest ;] a nsr to nie wiem ;]

#240093 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Danielson napisał:

skutery:
    Za:

-automat
    Przeciw:
    -automat

To jak to w końcu jestą? 😀

NSR tylko 2T, 4T to CBR ale 125ccm. Na Twoim miejscu rozejrzałbym się właśnie za 125ccm, za pół roku masz 16 lat więc zrobienie prawka to lepszy pomysł niż jeżdżenia na pięćdziesiątce.

Xarmac napisał:

Nigdy bym nie wziął pseudo-ścigaczy, bo sama nazwa wskazuje że to tylko takie niby ścigi, wstyd się na tym pokazać.

Wstyd to jeździć w klepanym trabancie z naklejką TUNING, nigdy bym nie pomyślał, że ludzie mogą się z kogoś śmiać bo jeździ na nowej RS-ce. 😀

#240094 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

poluki napisał:

Danielson napisał/a:
    skutery:
    Za:

-automat
    Przeciw:
    -automat

To jak to w końcu jestą? 😀

Bo ja to tak ogolnie robilem dla niektorych to plus a niektorych to minus 😉

#240095 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Xarmac Żal mi cie… pseudo ścigach… no ciekawe jak by odjechał na jakiś parking ktoś TZR a ty tym swoim i koło którego by się bardziej ludzie kręcili!? i to wcale nie jest wolne bo wszystkie skutery w dupie zostawia… na prawdę napisałeś kompletnie bez sensu… ehhh :-/ a co ty chcesz od dźwięku 2T jest piękny.. a jak ci się nie podoba to można zrobić tak jak zrobił mój brat.. założył wydech od 600ccm Yoshimura i chodzi na wolnych jak i na wysokich bardzo basowo jak jakaś dużo większa pojemność…
    I na pewno ludzie by się nie śmieli z ciebie jak byś takim czymś podjechał… tylko by zazdrościli..
    A pierdziawy to te SM i crossy … nie raz słyszę jak jedzie ktoś takim i ludzie mówią (nieznajomi mi jak i znajomi) O jedzie kretyn na kozie… No i co tu rządzi !? szosowe ścigi.. !! (pseudościgi) za tym się wszyscy oglądają … a nie za KOZAMI! 😆

#240096 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Na kozie ? No to wjedź tym kochanym ścigaczem chociażby do lasu …

#240097 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Heh waham się między tym scigiem a crossem 😀 ale moi kumple tak twierdzo większość zacytuje
    „scigacze sa dla ciot prawdziwy motor to cross/enduro „
    😀 wiekszosc crossów i ścigów majo mine am6 to osiagi sa zblizone 😀

#240098 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Wszystko zależy od zębatek też. Ja miałem am6 , i kolega też . Mój tak rwał na koło jak głupi , a kolega miał w RS zębatki na v-max i to ledwo się rozpędzało no ale 100 szło ;P w serii…

PS. Dla mnie to jechać na tym ścigaczu , to wstyd 😛 . Wyobraź sobie mnie ( 190cm) na ścigaczu ;P …… Ja kocham supermoto/enduro 😛 . I nic tego nie zmieni .. I zawsze będę je każdemu polecał !

Nie bierz kibla , kupuj jakieś supermoto . Na prawdę super zabawka 😉 … I do tego moim zdaniem ładniejszaa od tych pseudo ścigaczy . Ale każdy ma swój gust…

#240099 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Na SM można tez lepiej stuncic niz na rs’ce czy tzr’ce…. Osobiscie nic do nich nie mam ale jak scig to nie ponizej pol litra ;] a takie sm to idealnie trafione na nase polskie drogi 😉 Mi się właśnie podoba jak pierdza 2t 😉

#240100 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

OMG to jest proste! lubisz jazdę w terenie i pier****nie się w błocie czy lubisz zapi*****ać ??? co chcesz to kupujesz ja akurat wole szybką jazdę od wariowania w błocie… wole robić wstyd autą na starcie itd. kupie większą pojemność to będę im w ogóle robił wstyd że aż miło mi będzie… aha i kibel to można prędzej powiedzieć na SM lub corossa.. niż na tego pseudo ściga… bo na tamtym jak już to bardziej leżysz a na tym siędzisz praktycznie prosto.. a typowe kible to skutery….

#240101 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

1. Czy możesz tak nie najeżdżać po tych enduro jakby były ostatnią rzeczą na ziemi ? To że tobie się nie podobają to nie znaczy, że są do du.py … egoista

2. I wątpie że będziesz robił wstyd samochodom będąc na ścigaczu >_< bo to chyba normalne, że będziesz szybszy od samochodów ( tych normalnych 😛 )

#240102 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

enduro the best.

wjedziesz gdzie ci się podoba, czy kamyk czy inne gowno tego nie poczujesz. jak chcesz się obrocic a jest mało miejsca to wjezdzasz na kraweznik i masz all w dupie.

a co do ciebie adverion to mam wrazenie ze masz 11 lat i zobaczyles na parkingu z pod bloku jakiegos scigacza i się podnieciles jak kazdy maly chlopiec ;>

#240103 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Dokładnie RudY, Courte i Favete 😀

Danielson napisał:

Osobiscie nic do nich nie mam ale jak scig to nie ponizej pol litra ;]

Igzekli 😉

Adverion, a mi żal ciebie 😆

Adverion napisał:

i to wcale nie jest wolne bo wszystkie skutery w dupie zostawia…

Jak już wyżej pisałem, nie ma się czym szczycić, bo chyba przyznasz mi racje, że skutery 50ccm to po prostu wolne kible na kołach…

Adverion napisał:

a co ty chcesz od dźwięku 2T jest piękny..

W sumie teraz też mi się podoba, ale gdy pierwszy raz uruchomiłem swojego hRRa zrobiło mi się głupio, że to tak pierdzi 😳 Pewnie kwestia przyzwyczajenia… 😛

Adverion napisał:

i ludzie mówią (nieznajomi mi jak i znajomi) O jedzie kretyn na kozie…

Haha… Debile… 😀 Ale swój trafi na swego 😆 Żyjesz wśród dziwnych ludzi… :570:

Adverion napisał:

kupie większą pojemność to będę im w ogóle robił wstyd że aż miło mi będzie…

Właśnie, WIÊKSZ¡ pojemność, a nie 50ccm w ścigu… 😆

Adverion napisał:

kibel to można prędzej powiedzieć na SM lub corossa.. niż na tego pseudo ściga… bo na tamtym jak już to bardziej leżysz a na tym siędzisz praktycznie prosto..

Nie wiem, jak ty siędzisz na kiblu (prawdziwym), ale ja nogi mam w pozycji przed resztą ciała, ty pewnie trzymasz po obu stronach kibla 😆 Czujesz się wtedy jak rajdowiec…?

Dobra kur.wa, zamknąć ryje ❗ Kto co woli, dla każdego coś dobrego, czy to pseudo-ścig, enduro, sm, cross, MZta, Simson, Jawa czy motorynka – bierz co chcesz i chuj innym do tego 😉

[ Dodano: 17-06-2009, 18:00 ]
    Znaczy się ReKoRd (bo to twój temat) bierz Enduro bo to najlepsze rozwiązanie (czyt. posty na poprzedniej stronie z wyjątkiem Adveriona) 🙂

#240104 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Xarmac – nie przesadzaj z tymi bluzgami …

Rekord – dostałeś dość odpowiedzi myślę ? 😛

P.S. Jeszce jedno:
    Ścigi czy enduro ( mówimy o markowcach, 50ccm ) jadą tyle samo ! Wszystkie mają AM6 ( oprócz Derbi ale różnicy i tak nie czuć ) więc nie pier***ie głupot :]
    Reszta jest zależne tylko od zębatek i stanu zdrowia motorka 🙂

#240105 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Właśnie RudY, zapomniałem to dopisać przy drugim cytacie :->

#240106 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

Co wy pierdze…licie:P Powiedzcie mi które enduro 50ccm leci 100? bo ja wam bez problemy wynienie psełdo ścigi:P
    A po drygie zgodze że że kross dobra sprawa ale nie 50ccm. 50 to se można po leśnych drogach jeżdzić a nie w knkretnym terenie:PJeszcze jedno za dla sciga, szybciej wyrwiesz na niego jakąś laske niż na brudnego krosa xd

#240107 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 479

siwy24 napisał:

Co wy pierdze…licie:P Powiedzcie mi które enduro 50ccm leci 100? bo ja wam bez problemy wynienie psełdo ścigi:P
    A po drygie zgodze że że kross dobra sprawa ale nie 50ccm. 50 to se można po leśnych drogach jeżdzić a nie w knkretnym terenie:PJeszcze jedno za dla sciga, szybciej wyrwiesz na niego jakąś laske niż na brudnego krosa xd

to powodzenia z takimi laskami.

głupie pindy. jeśli cie takie kreca to ok.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter vs biegi (markowce)
Twoje informacje:

Back to top button