skuter tuning

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    hader
    Uczestnik

witam mam skuter baoian przerobiony 80ccm dysza w gażniku 80 rolki 3,5gram filter stożkowy blokady ściongniete i skuter jedzie tylko 70km 75km
    a z 50ccm jechał 60km 65km
    i moje takie pytanie co mam jeszcze zroić żeby jechał szybciej muj kolega ma skuter 80ccm rolki 3,1 gram i jedzie 90km
    100km
    co mam jeszcze kupić zeby skuter był szybszy

Tajfuun
    Uczestnik

Jak na moje rolki za male

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wombat
    Moderator

twój kolega fantazjuje lub ma zepsuty prędkościomierz

hader
    Uczestnik

Napewno nie ma zepsutego sam jechałem na nim i licznik zamyka

A co mam robić żeby jeździł szybcjej co jeszcze muszę wymienić

Wombat
    Moderator

no i co z tego że zamyka licznik jak ten licznik jest zepsuty.
    Odpal sobie komoreczke z GPS, ściagnij jakąś aplikacje typu Speedometer czy inny prędkościomierz, wsadz sobie ten telefon do kieszonki i przejedź sie tym „maxem” z zamykaniem licznika.
    Potem sobie ten telefonik wyjmij z kieszeni i zobacz jaka była ta maksymalna prędkość realna. Bo sie może okazać że 90km/h licznikowe kolegi to było 75km/h prawdziwe – i to by było normą (normą w markowym 2T bez blokad i fartowną normą w chińskim 2T bez blokad i dobrze dotartym).

Żebyś miał jakiś punkt odniesienia co jak jeździ to moj skuter na chińskim cylindrze 50 i potem 70 bez względu na rolki, srolki i tyrolki jechał jakieś REALNE 70km/h – i tak jeździ większość.
    Żeby pojechać nim 90km/h musiałem wsadzić około 3000zł w silnik (masz +/- w podpisie co jest w Junaku) zaczynając od cylindra nie za 90zł tylko za 600zł (wtedy). Wiec jak kolejny gość opowiada takie bajki a do tego jeszcze opiera sie na wskazaniach prędkościomierza to mogę się najwyżej usmiechnąć i przytaknąć. Wsadził rolki 3gr i odfrunął.. aha.. i to jeszcze jak rozumiem z definicji słabsze 4T a nie 2T?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button