Skuter traci moc na ciepłym silniku

Ferro 802
Przebieg 4000km
zmienilem tylko rolki na 3.5g(seria to 4,2 ale to byl juz kompletny mul)
ogólnie to jest tak ze jade 500-1000m i skuter juz muli slabe przyspieszenie i wgl co mu jest co nie tak
świeca wydaje mi sie w porządku

dodam także ze skuter zostal odblokowany w serwisie i jechal nawet troche ponad 80 a teraz juz okolo 77km/h. Wydaje mi sie ze mulenie skutera co raz bardziej sie nasila. (tak mi sie wydaje nie jestem tego pewny.

Prawie na pewno Jest do wymiany PASEK napędowy.Po prostu go wymieniń na jakiś dobry koszt ok 70zł

można jakoś sprawdzic czy to oby pasek ?

w twoim wypatku będzie trudno ale.Obejrzyj go czy nie jest po pękany.pasek robi się większy po rozgrzaniu...będzie to Pasek pozatym 4k to dla paska słabej jakość Koniec.

Pasek jaki mam w skuterze to "gates usa" (chyba) nie wiem to jest jakis dobry ? w czym objawia sie zurzyty pasek

popękany, przypalone krawędzie
przede wszystkim sprawdź jego szerokość ile odbiega od nowego

mogli byście podać mi link do jakiegos dobrego paska? mi sie wydaje ze pasek jest w porzadku ale zaraz pojde sprawdzic go

pasek sie wydaje okej ale sami paczcie

DSC00189.JPG

DSC00190.JPG

DSC00191.JPG

DSC00192.JPG

DSC00193.JPG

DSC00194.JPG

wyreguluj zawory przy 4 tys dobrze to zrobi a pasek jest w dobrej kondycji , mój wytrzymał 18 tys i się nie ślizgał i wytrzymał by gdy by prawdopodobnie nie rozwaliło się łożysko na wale ;)