! Forum Skutery Skuter traci moc

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Fragu Fragu 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)Oglądasz 4 postów - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #160526 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Fragu
  Fragu
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam , posiadam skuter Romet 700 2t zakupiony w tamtym roku , na początek sezonu musiałem wymienić gaźnik ponieważ wylewał on paliwo i był porostu do wymiany,Mechanik wczoraj wymienił gaźnik , wyczyścił filtr i inne duperele , Odrazu po przejechaniu jakieś 2-3km Cos się zaczęło dziać nie dobrego, Po przejechaniu z 100m z prędkością 50 km/h skuter tracił moc prędkość spadała do 20km/h i gdyby nie kręcic manetką moc za chwile wróci do normy i znowu traci moc, już za którymś razem skuter po kręceniu manetki gasł , a jego ponowne odpalenie było cudem z kopki, ani z startera nie chciał odpalić dopiero po jakimś czasie kręcenia skuter odpalał przejechał z 1km i znowu gasł bajka się powtarzała.Filtr powietrza od nowa przeczyściłem i zero skutku, wszystko jest dokręcone jak powinno być.Według mnie skuterowi w pewnym momencie brakuje poprostu paliwa taki przypadek miałem przed wymianą gaźnika był on poprostu zatkany, i podobnie się działo tyle ,że nie gasł i wystarczyło poruszać manetką i moc wracała do normy.

  Dodam jeszcze to ,że po wymianie gaznika dolewałem paliwo do pełna (Orlen) Nie wiem co może być tego przyczyną. Proszę o pomoc.

  #160528 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Fragu
  Fragu
  Użytkownik
  • Postów: 3

  ++ Dodam jeszcze znalazłem w internecie na yt bardzo podobny problem tylko ,że tam jest problem przy filtrze stożkowym Ale tak samo się zachowuje po dodaniu gazu. http://www.youtube.com/watch?v=ZEuYKuAKsoY

   
  Czytaj
  REKLAMA

  SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

  Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
  #160539 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe martin1996a
  martin1996a
  Użytkownik
  • Postów: 546

  Fragu nie ma co się dziwić sprawdz świece bo ja już 4 raz wymieniam na nową od nowości i przejechałem 1300km skuter mi też podobnie ale tak kilka razy a później już normalnie jedzie, ps. spawdz pierw kolor świecy bo możliwe że za duzo powietrza albo paliwa leci

  #160540 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Fragu
  Fragu
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Świeca jest ok, po przeczyszczeniu filtra dokręceniu go itp Po gazowaniu w miejscu na stopce nie ma spadków mocy ,jak tylko pogoda się poprawi wyjade i sprawdze.Jakieś inne propozycje ?

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)Oglądasz 4 postów - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter traci moc
Informacje o Tobie: