! Forum Skutery Skuter traci moc

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Fragu Fragu 5 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Fragu
    Fragu
    Użytkownik

Witam , posiadam skuter Romet 700 2t zakupiony w tamtym roku , na początek sezonu musiałem wymienić gaźnik ponieważ wylewał on paliwo i był porostu do wymiany,Mechanik wczoraj wymienił gaźnik , wyczyścił filtr i inne duperele , Odrazu po przejechaniu jakieś 2-3km Cos się zaczęło dziać nie dobrego, Po przejechaniu z 100m z prędkością 50 km/h skuter tracił moc prędkość spadała do 20km/h i gdyby nie kręcic manetką moc za chwile wróci do normy i znowu traci moc, już za którymś razem skuter po kręceniu manetki gasł , a jego ponowne odpalenie było cudem z kopki, ani z startera nie chciał odpalić dopiero po jakimś czasie kręcenia skuter odpalał przejechał z 1km i znowu gasł bajka się powtarzała.Filtr powietrza od nowa przeczyściłem i zero skutku, wszystko jest dokręcone jak powinno być.Według mnie skuterowi w pewnym momencie brakuje poprostu paliwa taki przypadek miałem przed wymianą gaźnika był on poprostu zatkany, i podobnie się działo tyle ,że nie gasł i wystarczyło poruszać manetką i moc wracała do normy.

Dodam jeszcze to ,że po wymianie gaznika dolewałem paliwo do pełna (Orlen) Nie wiem co może być tego przyczyną. Proszę o pomoc.

Zdjęcie profilowe Fragu
    Fragu
    Użytkownik

++ Dodam jeszcze znalazłem w internecie na yt bardzo podobny problem tylko ,że tam jest problem przy filtrze stożkowym Ale tak samo się zachowuje po dodaniu gazu. http://www.youtube.com/watch?v=ZEuYKuAKsoY

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Fragu nie ma co się dziwić sprawdz świece bo ja już 4 raz wymieniam na nową od nowości i przejechałem 1300km skuter mi też podobnie ale tak kilka razy a później już normalnie jedzie, ps. spawdz pierw kolor świecy bo możliwe że za duzo powietrza albo paliwa leci

Zdjęcie profilowe Fragu
    Fragu
    Użytkownik

Świeca jest ok, po przeczyszczeniu filtra dokręceniu go itp Po gazowaniu w miejscu na stopce nie ma spadków mocy ,jak tylko pogoda się poprawi wyjade i sprawdze.Jakieś inne propozycje ?

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie