Skuter tgb nie wkręca

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne chińskie skutery Skuter tgb nie wkręca

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Zajjondz514 Zajjondz514 11 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #670248 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Zajjondz514
    Zajjondz514
    Użytkownik

Mam problem z skuterem tgb 2t, znajomi dał mi go żebym popatrzył co z nim nie tak
    Odpala z wiertarki, wolne obroty ma troszkę wysokie, na wolnych chodzi, a jak dodam gazu to się lekko wkręci i przestaje wogule palić, jakby nie miał iskry, albo paliwa.
    Iskra jest chyba okej, próbowałem dać większy gaźnik nie działa, większa dysza, pozwala się wkręcić, ale na wolnych obrotach odrazu gaśnie.
    Regulowałem ustawiając iglice, ale nic się prawie nie zmienia
    Co może być przyczyną i jak to szybko naprawić?

Łukasz Zając
    #670249 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Zajjondz514
    Zajjondz514
    Użytkownik

Dodam, że podobno cylinder 60, ale na cylindrze jest 49 i wcześniej podobno działał normalnie bez zmian dyszy itp

Łukasz Zając

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter tgb nie wkręca
Informacje o Tobie: