Skuter TGB 101s Orion mała prędkość maksymalna

Witam posiadam skuter tgb 101s orion który nie jedzie więcej niż 60 km/h jeśli chodzi o blokady to mam zdjęte(tak mi się wydaje).
Co zrobić żeby więcej jechał?

Wariator, pasek i rolki 4g. Gaźnik wyreguluj od podstaw bo może ma zbyt bogata mieszankę i zalewa świece. Moduł wymieniłeś ?

Moduł mam odblokowany, jakbyś mi dał link do informacji jak wyregulować gaźnik to będę wdzięczny.
Możesz też dać linki do Wariatora, paska i rolek.

wszystko można dać. ale możesz też użyć MEGANARZĘDZIA o nazwie SAMODZIELNOŚĆ

Ty cwany bo mądry, a ja nie mam zielonego pojęcia o takich sprawach, znaczy dużo czytam, ale skąd mam wiedzieć czy jak kupię pasek czy wariator to będzie pasować akurat do mojego skutera, poza tym jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nie pisz bo forum jest po to żeby pomagać, a nie żeby ktoś się bawił w trola.

też nie miałem, czytałem i oglądałem filmiki na yt, teraz mogę rozkręcić i skręcić cały skuter od 0 więc też dasz radę, pozatym jeżeli masz tam włożoną 50tke to nawet nie licz na wiecej niż 60, to i tak dobry osiąg

adrian, myślisz że wariator opisany “Wariator do TGB 101S Orion” może nie pasować? Kurcze. To cięzko bedziesz miał coś znaleźć.
Z tą regulacją gaźnika to tez problem z linkiem. Trzeba wpisać w google “skuter regulacja gaźnika”… jak i reszta twoich problemów - rozwiązana 500 razy na 5000 forach. wiec nie mędrkuj chopaku tylko weź się za robotę