Skuter stracił iskre

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter stracił iskre

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zbeloxer zbeloxer 6 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zbeloxer
    zbeloxer
    Użytkownik

Witam mam problem otóż ostanio mialem problem z moim zibo nie mial iskry chodziło o końcówki kabli przy kostce od modułu dziś dostałem moduł cewke i stożek postanowiłem to zrobić zrobiłem wszystko kable do kostki którą wpina sie do modulu połączyłem na izolacje jednak jeden z nich od zapłonu po prostu sie odczepił no i musiałem gasić go wyjmując kufer i łącząc te kable na wyłączonym zapłonie inaczej nie gasł postanowiłem zlutować te kable po zlutowaniu tego kabla od zapłonu skuter nagle nie ma iskry a przed lutowaniem sprawdzałem odpalał na kopa potem z kolegami podłączaliśmy modem według schematu zmienialiśmy również na inny moduł dobry seryjny i też nie ma iskry nie wiecie co mogło się stać ? możecie podać jakiś dokładny schemat łączenia tych kabli przy kostce ?

Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

Skuter 2 t czy 4t ?

Zapraszam do galerii moich fotek !

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    zbeloxer
    Użytkownik

4t

Zdjęcie profilowe motoconcept
    motoconcept
    Użytkownik

nie masz dodatkowego wyłącznika przy manetce? często to ta banalna przyczyna:)

motoconcept
    zbeloxer
    Użytkownik

nie mam wlasnie

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Robertonos
    Robertonos
    Użytkownik

Oczywiście drugą nową świecę na wszelki wypadek wkręciłeś i sprawdziłeś czy na niej też nie pali?Jak nie to zrób to.

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.
    zbeloxer
    Użytkownik

odkręciłem fajke od świecy i sprawdzałem kablem …..

Robertonos
    Użytkownik

Fajkę to się raczej zdejmuje ze świecy po prostu chociaż nie wiem jak jest akurat w Twoim sprzęcie.A po drugie ja też tak robiłem,ja pytam czy wykręciłeś tą świecę i wkręciłeś nową,założyłeś fajkę i próbowałeś odpalić?

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.
    zbeloxer
    Użytkownik

nie , po co mam coś takiego robić skoro wgl na samym kablu nie ma iskry …….. nie rozumiem tej bezsensownej wypowiedzi rownie dobrze mogles napisac : idź do sklepu kup nowy skuter postaw obok tego i zobacz czy nowy odpali … człowieku skoro na samym kablu nie ma iskry to na milion procent świeca nie jest przyczyną tyle to wiem wiec nie widze sensu zmiany jej

Robertonos
    Użytkownik

Dobra spokojnie,nie do konca zrozumialem kontekst Twoj z kablem….

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie