Skuter słabo przyspiesza nie reaguje na manetke

Witam kupiłem skuter Oliver cpi kupiłem gaznik bo tamten był już do wyrzucenia gaznik jest firmy racing bee więc myśle ze nie jest to jakiś straszny szmelc dobrze chodzi ale nie w tym rzecz. Skuter miałwymieniane sprzęgło wario pasek rolki rolki 7g sprzęgło wm i wariator wm ale i tak skuter ma straszne przyspieszenie i jak jade pod górkę to musze go praktycznie pachać ma dziwny mulący dzwiek ale jak już jedzie tak 60 to jest ok bo pomiędzy 50-85 dobrze chodzi normalnie słychać moc ale i tak nie raguje na manetke dasz mu pół gazu a full nic się nie zmienia ludzie mi pisali żebym sprawdził kmpresje wtykajac palec w wydech i zgasa po 3 sekundach więc to chyba dobrze ale nie wiem o co chodzi myśle że cylek założe 70 ale nie wiem czy to coś mu da skuter ma przebieg 9700 sprowadzony z holandi nie może być dobity bo odpala swietnie wystarczy dotknąc przycisk rozrusznika i jest ale ten problem mulącego dzwięku wogóle nie czuć mocy aha i bym zapomniał jak ruszasz to tak 2 sekundy z ostrej petardy przyśpiesza a potem już tylko wuuuuu i wyje rozpędza sie do 50 i już wchodzi na obroty ale na manetke nie reaguje i tak jedzie jak na full gadzie czy mu dam pół czy full gaz jedzie tak samo Proszęo pomoc tu nie gra ilość kasy ale samo działanie