Skuter słabo jedzie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter słabo jedzie

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bartolini Bartolini 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #63665 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe nexor777
    nexor777
    Użytkownik

Mam Zippa Quadra i ściągnięte są wszystkie blokady a skuter jedzie 45km/h. Silnik był dobrze docierany

#63666 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Może chce żeby było bezpieczniej 🙂
    A na pewno wszystkie – jeździł kiedyś szybciej ?

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #63681 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Cos jest nie tak, ile kręci obrotów? masz obrotomierz? Nic nie napisałeś jakie kagańce zdjąłeś, napisałeś że wszystkie blokady, gdyby tak było to jechał bys 55-60km/h

#63693 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe arek1234
    arek1234
    Użytkownik

napisz gdzie miałeś te blokady to wtedy coś poradzimy

#63694 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe arek1234
    arek1234
    Użytkownik

a tak na czysto moge ci powiedzieć wyreguluj gaźnik do prędkości

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #63702 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

arek1234 napisał:

a tak na czysto moge ci powiedzieć wyreguluj gaźnik do prędkości

o.O a jak to się robi ? Regulacja gaźnika na prędkość ciekawe ;D

Nexor – skoro skuter dalej jedzie Ci 45km/h to jest jeszcze jakaś blokada. Postaw skuter na stopce centralnej tak aby tylne koło było w powietrzu i odkręć manetkę na max. jeśli będzie przerywał na wysokich obrotach to moduł CDI jest zablokowany i pozostaje jego wymiana. Sprawdź czy do obudowy przekładni nie wchodzi jakiś kabelek lub zacznijmy od tego abyś napisał jakie blokady ściągnąłeś dotychczas.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    #63710 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe hmm
    hmm
    Użytkownik

nie rozumiecie ? On chce zebyśmy mu dali wiedze jakie są wogole blokady 😉 bo moze niewie i wymyslil sobie taki sposob na pozyskanie wiedzy .mechanik mi wycenil odblokowanie na zlotych dwadziescia a to odpiecie tylko jednego smiesznego kabelka.

#63717 Odpowiedź

szyszu3
    Użytkownik

Wymień moduł !

Ja w korkach nie stoje.
    #63742 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

hmm napisał:

nie rozumiecie ? On chce zebyśmy mu dali wiedze jakie są wogole blokady 😉 bo moze niewie i wymyslil sobie taki sposob na pozyskanie wiedzy .mechanik mi wycenil odblokowanie na zlotych dwadziescia a to odpiecie tylko jednego smiesznego kabelka.

To chyba właśnie Ty nie zrozumiałeś. Wyraźnie napisał „ściągnięte są wszystkie blokady „.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    #63746 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bartolini
    Bartolini
    Użytkownik

Sprawdź kompresję na początek, od tego zacznij. Ja bym od tego zaczął. Następnie gaźnik i przekładnia. Generalnie bym szukał aż znalazł przyczynę 😛
    Napisz jak skuter się zachowuje przy ruszaniu/rozpędzaniu. Dobrze wchodzi na obroty i nie jedzie, czy też dajesz mu gaz a on nie wchodzi na obroty.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter słabo jedzie
Informacje o Tobie: