Skuter słabo jedzie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    nexor777
    Użytkownik

Mam Zippa Quadra i ściągnięte są wszystkie blokady a skuter jedzie 45km/h. Silnik był dobrze docierany

mxx_rs
    Użytkownik

Może chce żeby było bezpieczniej 🙂
    A na pewno wszystkie – jeździł kiedyś szybciej ?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

enter1978
    Użytkownik

Cos jest nie tak, ile kręci obrotów? masz obrotomierz? Nic nie napisałeś jakie kagańce zdjąłeś, napisałeś że wszystkie blokady, gdyby tak było to jechał bys 55-60km/h

arek1234
    Użytkownik

napisz gdzie miałeś te blokady to wtedy coś poradzimy

arek1234
    Użytkownik

a tak na czysto moge ci powiedzieć wyreguluj gaźnik do prędkości

Kapuchon
    Użytkownik

arek1234 napisał:

a tak na czysto moge ci powiedzieć wyreguluj gaźnik do prędkości

o.O a jak to się robi ? Regulacja gaźnika na prędkość ciekawe ;D

Nexor – skoro skuter dalej jedzie Ci 45km/h to jest jeszcze jakaś blokada. Postaw skuter na stopce centralnej tak aby tylne koło było w powietrzu i odkręć manetkę na max. jeśli będzie przerywał na wysokich obrotach to moduł CDI jest zablokowany i pozostaje jego wymiana. Sprawdź czy do obudowy przekładni nie wchodzi jakiś kabelek lub zacznijmy od tego abyś napisał jakie blokady ściągnąłeś dotychczas.

hmm
    Użytkownik

nie rozumiecie ? On chce zebyśmy mu dali wiedze jakie są wogole blokady 😉 bo moze niewie i wymyslil sobie taki sposob na pozyskanie wiedzy .mechanik mi wycenil odblokowanie na zlotych dwadziescia a to odpiecie tylko jednego smiesznego kabelka.

szyszu3
    Użytkownik

Wymień moduł !

Kapuchon
    Użytkownik

hmm napisał:

nie rozumiecie ? On chce zebyśmy mu dali wiedze jakie są wogole blokady 😉 bo moze niewie i wymyslil sobie taki sposob na pozyskanie wiedzy .mechanik mi wycenil odblokowanie na zlotych dwadziescia a to odpiecie tylko jednego smiesznego kabelka.

To chyba właśnie Ty nie zrozumiałeś. Wyraźnie napisał „ściągnięte są wszystkie blokady „.

Bartolini
    Użytkownik

Sprawdź kompresję na początek, od tego zacznij. Ja bym od tego zaczął. Następnie gaźnik i przekładnia. Generalnie bym szukał aż znalazł przyczynę 😛
    Napisz jak skuter się zachowuje przy ruszaniu/rozpędzaniu. Dobrze wchodzi na obroty i nie jedzie, czy też dajesz mu gaz a on nie wchodzi na obroty.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button