Skuter się dusi przy dodaniu gazu

Witam, posiadam Peugeota Jet Force C-tech i mianowicie mam taki problem.
Jadąc nim na prostej drodze lub pod górkę skuter się dusi (przerywa) i nie chcę wejść na te wyższe obroty żeby się rozpędzić a gdy jadę z górki on się przydławi ale już na te obroty wchodzi i się rozpędza a gdy już puszczę manetkę z gazu i chce dodać tego gazu to się znowu dusi ;(.
Ostatnio czyściłem w nim gaźnik i dowiedziałem się, że może to pływak się przestawił i za późno domyka ale sprawdzając ten pływak to domyka dobrze więc nie wiem co tu może być za problem, pomocyyy.
A i jeszcze dodam, że jak się dusił to zaczął gasnąć i leciało paliwo dołem gaźnika czy to może być pompka paliwa do wymiany?

Tam nie ma pompki. Jeżeli paliwo Ci dołem leci jak zaczyna dusić to masz zepsuty zawór iglicowy, który jest na pływaku. Przy wyższych obrotach dostaje wibraacji i blokuje się w pozycji otwartej przez co paliwo się cały czas leje

Tylko, że teraz nawet paliwo nie chce dojść do filtra paliwa i chodzi mi o tą (pompkę paliwa podciśnieniową co jest pomiędzy bakiem a gaźnikiem na dwie śrubki)

masz w niej 3 wężyki jeden od strony baku, drugi idzie do gaźnika i trzeci też idzie do gaźniku ale wpięty jest z boku tego kranika, weź ten co jest z boku kranika i pociągnij nim powietrze ustami, powinno zacząć lecieć paliwo

Jeden idzie od baku, drugi idzie od filtra paliwa a trzeci wchodzi gdzieś koło cylindra więc mam zaciągnąć powietrze tym co idzie tam koło cylindra?

jeden idzie z baku
drugie idzie nie Z filtra paliwa tylko DO filtra paliwa i dalej do gaźnika
trzeci to podciśnienie, wpięty w gaźnik z boku lub w krócieć dolotowy.
Najcieńszy jest.
Tym masz zassać powietrze bo on steruje karnikiem