skuter sie dusi

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #268395 Reply
    Anonim
    Gość

mam skuter po szlifie i jak jade to na pół gazu bo jak dam więcej to się dusi mam sportowy fiter aha skuter jeszcze nie dotarty co to mo?? był

#268396 Reply
    Anonim
    Gość

Za mała dysza w gaźniku. Ja też tak miałem.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#268397 Reply
    Anonim
    Gość

hmmm ale chodzić normalnie tylko teraz po szlifie cyzli jaką muszę kpiż dysze
    mama aprillie amico

#268398 Reply
    Anonim
    Gość

wyreguluj gaźnik, daj mniej powietrza a więcej paliwa

#268399 Reply
    Anonim
    Gość

koledzy niewem jak się zabrać nawet do gaźnika byłem w serwisie to mi powiedzieli ze mam odkrecię srube z mieszanki na 2,5 obrotu a tą śrubke ze sprężynę to mam se ustawić obroty i co zrobiłem i jeszcze gorzej teraz mam ustawione na 1 obrót i jako tako chodzi ale jak da się full gaz to zdycha ale jak włączę ssanie to chodzii normalnie wniosek jest chyba taki że za mało b?zyny dostaje niewem pomóżcie mi

#268400 Reply
    Anonim
    Gość

Musi wyregulować gaźnik (mieszankę i obroty). Ja też nie umiałem regulować gaźnika i robiłem tak żeby jezdziż, aż wkońcu się nauczyłem i teraz mam bardzo dobrze wyregulowany. 😛 Więc musisz słuchaż silnika, i regulować. TYLKO PAMIETAJ ZAWSZE REGULUJ NA ROZGRZANYM SILNIKU. !!!!

#268401 Reply
    Anonim
    Gość

a igże zostawic czy trzeba ja przesunac nado? czy do góry

#268402 Reply
    Anonim
    Gość

to to zostaw. Zajmij się obrotami i mieszankę

#268403 Reply
    Anonim
    Gość

ok