Skuter sie dławi na sportowym wydechu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter sie dławi na sportowym wydechu

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe barteklodz barteklodz 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kubaoo8
    kubaoo8
    Użytkownik

Witam ! Jestem włascicielem piaggio nrg power dd . Niezadawalały mnie osiągi skutera wiec postanowiłem kupic sportowy wydech laser x pro chrom. skuter na tym wydechu bardzo sie dławil wiec postanowiłem zanieśc skuter do mechanika bo myslałem ze to regulacja a jednak nie. Mechanik mi powiedział ze nie zawsze sportowy wydech bedzie dobrze chodził na seryjnym skuterze (blokady posciągane ) . no to dobra nastepnego dnia załozyłem seryjny wydech i skuter dalej sie dławił oddałem znowu do tego mechanika to stwierdził ze to wina zbyt duzego gaznika (17.5mm),wiec załozył mi gaznik 10mm i spowrotem serjny wydech wszystko chodziło dobrze . ALe jednak te wrr wiec postanowiłem spróbowac na tej 10 załozyc ten wydech sportowy ale jednak dalej sie dławi i nie ma mocy dysza w tych gaznikach to w 17.5 mm wynosi 53 a w10mm 56. Co mam zrobić pomózcie prosze 🙂

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

sportowy wydech podnosi obroty więc oprócz regulacji gaźnika trzeba dostroić przekładnię do pracy na innych obrotach.
    ta dysza to troszkę mała, kup 60, 65 i 70 do tej 17stki i reguluj

Kymco B&W 170

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie