Skuter Router ht50qt-7 zamula

Witam

A więc na wstępie krótko

Rok temu zmiana z 50ccm na 80ccm działa bez problemu ok rok czasu. W trakcie jazdy słyszałem ,że zaczyna się psuć bo zwyczajnie łapał muła po dodaniu gazu a że do domu było blisko to go odstawiłem.
Wstaje następnego dnia i idę sprawdzić co jest. Po odpaleniu na wolnych obrotach słychać nierówną pracę silnika i tak jakby go muliło bo nawet dodanie gazu na chwile go zamula potem obroty wchodzą wyżej potem znowu spada aż do niskich obrotów. Myślę ok winny gaźnik bo coż innego. Więc dokłądnie przemyłem gaźnik baaa nawet kilka razy i przedmuchałem sprzężarką. Wsadzam dalej to samo.. Myślę o ty mendo i zacząłem grzebać przy filtrze powietrza o dziwo był czysty. Więc znając życie i ten skuter bo kilka razy już dał dupy to sobie radziłem kupiłem nowy gaźnik z dyszą 82 do 80ccm naturalnie. I co? I dalej kur.... to samo. Ustawiłem na nowo rozrząd i zawory choć nie wiem po co i dalej to samo...

Macie może jakieś pomysły co to może być oprócz super rad ,żę gaźnik do wymiany i filtr? Bo to jak już wyżej napisałem raczej wykluczyłem. A regulować gaźnik to ja mogę jak przynajmniej trzyma obroty a nie gaśnie co chwilę i po dodaniu gazu nie wkręca się na obroty a na wolnych obrotach słychać nie równą pracę...

EDIT

AA i żeby nie było gażnik w pozycji odkręconej śrubki 1.5 obrotu. A nawet i mniej i więcej jak odpalałem NIC NIE ZMIENIA !

zawory nie domykają skończyła się głowica co Pan zrobisz no nic Pan nie zrobisz:)

Sprawdź króciec może jest przy głowicy lekko odkręcony lub jeśli jest uszczelka to rozwalona

panczo

no na pewno nie zawory jak było wszystko wymieniane ok rok temu.

BTW udało mi się naprawić usterkę... Aż żal dupę ściska jak pomyśle ,że to była taka błahostka o której w życiu bym nie pomyślał ,że mogła mieć wpływ na dławienie się skutera

a problemem była tylko świeca.... wymieniłem i lata

Fart :)