skuter Romet Router New City Line2, 4 Suw Dusi się.

Witam może ktoś pomoże mi coś doradzić bo juz nie daje rady z moim skuterem. Otóż mam taki problem odpalam skuter chodzi normalnie na ssaniu jak zimny obroty schodzą chcem dodać lekko gazu to dławi sie dodam na max gaz to ruszy jak by powietrza gdzieś lewego łapał, ale sprawdzałem wszystko jest ok regulowałem też gażnik na różne sposoby i to samo było dodam Gaz lekko to dławi sie nie mam pojęcia już proszę o pomoc z góry dziekuje.

może ci gaźnik padł i dlatego jest nie do wyregulowania. tak jakby paliwa nie dostawał

Gaznik nowy kupiłem paliwo z węzyka leci do gaznika jak reguluje mieszanką to podnoszą sie obroty i spadaja, ale jak dodam lekko gazu to sie dusi, dławi dam wiecej gazu to jest dobrze. Podjade z 20 metrów stawiam na nogi to potrawi zgaśnąc nawet nie raz.

ale gaźnik zmieniłeś na identyczny? identyczne dysze? średnice gardzieli?

No właśnie chyba dysze są większe w tym nowym gazniku bo wcześniej miałem mniejsze dysze może i to jest przyczyna, że za duzę dysze są sprawdze jutro, albo pojutrze i dam znać na razie nie jestem w stanie zobaczyć dzieki WomBat