Skuter Romet Router City Line 2

Witam mam taki problem z nowym skuterem romet kupiłem go w sierpniu mam zrobione 2800km i częste problemy ktore moze i biora sie z mojej nie wiedzy. kiedyś mi pasek pękł napędowy to serwis obeszło sie , raz linka mi sie wypiela od wskaźników prędkości i licznika km serwis , problemy z odpalaniem to non stop ale juz jakos doszedlem teraz totalny problem mnie spotkal ja nim jezdze non stop do pracy teraz tez opony zmienilem na zimowe i tak fajnie sie do pracy jerzdzi a tu problem z kasa ciezko i wskaznik paliwa na czerwonym juz to mowie tankuje na orlen caly czas to podjade na 10zl wleje ok ulica przed garazem pod blokiem jestem a tu pod czas jazdy skretu w prawo nagle umarl i zapalic nie chce na bok i mecze go i tak jak by nie dochodzilo paliwo to jeszcze paragon wyjmuje ze stacji czy dobra wache wlalem ale dobra 95, i mecze i nic tak jak by juz zaskakiwal ale gasnie ale ciekawie ze z 50m go prowadze i mowie spróbuje i odplil i po 100m jazdy zgasl i to samo juz pod brama do garazu dobra schowam, przejechalem 8km i to sie stalo i nie wiem chyba musze go zaprowadzic na serwis chyba ze ktos jest z RADOMia i chcetnie pomoze nie za darmo prosze o kontakt 788-800-033

jak jest nowy to ma gwarancje. odstaw do serwisu z lista usterek na piśmie

JAK od sierpnia od nowosci 1 sierpnia go wziolem to w raz z przegladami ja juz 6 razy go odstawialem do serwisu mam z nim ciagle problem. co ja moge zrobic ?? 4 miesiace a 6 razy bylem w serwisie go zostawic na serwis brzmi to dziwnie NOwy Skuter!!!!

taki serwis. nie masz jakiegoś innego w pobliżu?
oczywiście jest opcja znaleźć kogoś kumatego i go za własne pieniądze ogarnąć

no jutro zaprowadze go do tego serwisu z dokumentami i delikatnie powiem swoje , bo moja cierpliwosc sie skaczyla ja po to kupilem skuter zeby do pracy jerzdzic 7,5km w jedna strone opony na zimowe zmienilem koszty itd i jutro 2 dzien rower mi pozostaje bo mam gowniany autobus a rower. to wysilek.

Witam mam taki problem mam silnik do routera city line 4t na kołach 10 na bezpośrednim wtrysku i nie wiem jak to podpiąć

my też nie wiemy bo nawet nie napisałes do czego chcesz go “podpinać” i co dokładnie masz.