Romet Motors 4T - problem po czyszczeniu gaźnika.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Romet Motors 4T - problem po czyszczeniu gaźnika.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe karas3105 karas3105 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #170384 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe karas3105
  karas3105
  Użytkownik
  • Postów: 16

  Witam, mam problem z moim skuterem 4t a mianowicie, Wczoraj chciałem wyczyścić gaźnik bo jakoś dziwnie przerywał itp. Więc stwierdziłem że wyczyszczę go. A więc wymontowałem go porozkręcałem wymyłem benzyną i wydmuchałem powietrzem sprężonym następnie złożyłem wszystko tak jak było. Wmontowałem go do skutera i po odpaleniu chciałem wyregulować i tu jest problem. Podczas kręcenia śrubą od regulacji jest zero reakcji. Przy kręcenu śróbką od wolnych obrotów też za dużo nie wzrastają obroty. Po dodaniu gazu skuter w ogóle nie wkręca się na obroty, moge powiedzieć że nawet po przekręceniu manetką obroty się zmniejszają i stoją po puszczeniu manetki silnik gaśnie. Zauważyłem także że dostaje paliwem w filtr powietrza. Rozkręcałem go kilka razy żeby sprawdzić czy wszystko dobrze poskładane i nic nie znalazłem niepokojącego. W czym może tkwić problem? Już nie mam sił powoli. Świeca jest zakopcona lecz nie da sie regulować gaźnika, silnik seria 50ccm, zdjęte blokady z modułu, filtra powietrza. Przed czyszczeniem skuter nie odpalał za pierwszym razem oraz przy dojeżdżaniu do skrzyżowania gasł. Proszę o jakąś podpowiedź. Pozdrawiam

  #170391 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe kiper24
  kiper24
  Użytkownik
  • Postów: 53

  sprawdz czy pływak ci sie nie zawiesił , z tego co piszesz musi gdzies lewe powietrze ciagnąć

  Serwis woj.Dolnosląskie
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #170401 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe karas3105
  karas3105
  Użytkownik
  • Postów: 16

  A jak to sprawdzić? bo mialem ten gaźnik rozbierany już wielokrotnie i nie wydaje się żeby pływak był zawieszony.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Romet Motors 4T - problem po czyszczeniu gaźnika.
Informacje o Tobie: