Romet Motors 4T – problem po czyszczeniu gaźnika.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Romet Motors 4T – problem po czyszczeniu gaźnika.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe karas3105 karas3105 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe karas3105
    karas3105
    Użytkownik

Witam, mam problem z moim skuterem 4t a mianowicie, Wczoraj chciałem wyczyścić gaźnik bo jakoś dziwnie przerywał itp. Więc stwierdziłem że wyczyszczę go. A więc wymontowałem go porozkręcałem wymyłem benzyną i wydmuchałem powietrzem sprężonym następnie złożyłem wszystko tak jak było. Wmontowałem go do skutera i po odpaleniu chciałem wyregulować i tu jest problem. Podczas kręcenia śrubą od regulacji jest zero reakcji. Przy kręcenu śróbką od wolnych obrotów też za dużo nie wzrastają obroty. Po dodaniu gazu skuter w ogóle nie wkręca się na obroty, moge powiedzieć że nawet po przekręceniu manetką obroty się zmniejszają i stoją po puszczeniu manetki silnik gaśnie. Zauważyłem także że dostaje paliwem w filtr powietrza. Rozkręcałem go kilka razy żeby sprawdzić czy wszystko dobrze poskładane i nic nie znalazłem niepokojącego. W czym może tkwić problem? Już nie mam sił powoli. Świeca jest zakopcona lecz nie da sie regulować gaźnika, silnik seria 50ccm, zdjęte blokady z modułu, filtra powietrza. Przed czyszczeniem skuter nie odpalał za pierwszym razem oraz przy dojeżdżaniu do skrzyżowania gasł. Proszę o jakąś podpowiedź. Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe kiper24
    kiper24
    Użytkownik

sprawdz czy pływak ci sie nie zawiesił , z tego co piszesz musi gdzies lewe powietrze ciagnąć

Serwis woj.Dolnosląskie

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe karas3105
    karas3105
    Użytkownik

A jak to sprawdzić? bo mialem ten gaźnik rozbierany już wielokrotnie i nie wydaje się żeby pływak był zawieszony.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie