Skuter Romet 767 2T , pomożecie? :)

Panie i panowie :)
Krótko i na temat :)
Interesuje mnie Romet 767 2T .
Dlaczego tak, dlaczego nie :)
Argumenty za i przeciw.
Najprawdopodobniej będę takiego miał, dlatego chce wiedzieć o nim wszystko :)
Tylko prawdę :)
Z góry dziękuję :)

Swojego Rometa kupiłem nieco ponad rok temu i zrobiłem nim 6640km. Silnik to mocna dwusuwowa jednostka chłodzona powietrzem na gaźniku. Z przodu znajduje się tarczowy hamulec który sprawuje się dobrze, natomiast z tyłu niestety jest bęben. Na pochwałę zasługuje wydech który jest dobrze zoptymalizowany pod względem dźwięku. Niestety jedynym poważnym mankamentem w moim egzemplarzu okazał się licznik. Przy pierwszym liczniku po piątej urwanej lince postanowiłem zadzwonić do serwisu z prośbą o zamówienie nowego licznika. Czekałem aż półtorej miesiąca na drugi licznik. Ten okazał się niestety znowu pechowy( pokazywał cały czas maksymalny poziom paliwa w baku) i ostatecznie przestał działać po przebiegu 1200km. Na szczęście trzeci licznik sprawował dobrze. Po odblokowaniu 767 bez problemu zamykał licznik na 80km/h( realne 70-75km/h). Przez cały okres użytkowania Romet nigdy mnie nie zawiódł, a robiłem nim czasami dziennie ponad 200km. Plastiki są dobrze spasowane i nawet na dziurach nic nie trzeszczy. Ogólnie polecam Ci ten skuter ponieważ kosztuje teraz 1000zł mniej. Wart jest tej ceny!

A jak z awaryjnością poza twoim licznikiem ??
Psuło się coś ?
A jak tak to często?

Odpięła się kostka od świateł postojowych i tyle.
Jak będziesz o tego Rometa dbał i robił przeglądy to powinien Ci długo posłużyć.

zobacz na ten filmik on jest o tym skuterze ja tez chyba kupie ten model
http://www.skuterowo.com/romet-767-test-wideo/