Skuter retro dla dziewczyny

Hejka !
Jak wiecie z tematu jestem dziewczyną, chcę kupić sobie skuter do 4000 zł, ewentualnie do 6000 zł.
Skuter do babci na obiady, do sklepu, do miasta. No i żeby w miare mało palił.
Jakie marki polecacie ? (( 50ccm))

Sym Fiddle II lub Kymco Like z wyższej półki niż Romety, Junaki itp.

Rozejrzyj sie się za modelami SYM MIO, SYM Fiddle, Kymco Like. Teraz może pojawić się wysyp rocznych i dwuletnich 50-tek w przyzwoitych cenach na rynku.

Ja bym postawił na skuter Romet - ma bardzo fajną linię retro. I to w dobrych cenach ponieważ za 4 tysiaki mozesz jej zakupić już bardzo dobry skuter. Moja siostra na takim właśnie śmiga , głównie rekreacyjnie ale nie narzeka. Mało pali, nic sie nie psuje.

Mścisław B... napisał:

Ja bym postawił na skuter Romet - ma bardzo fajną linię retro. I to w dobrych cenach ponieważ za 4 tysiaki mozesz jej zakupić już bardzo dobry skuter. Moja siostra na takim właśnie śmiga , głównie rekreacyjnie ale nie narzeka. Mało pali, nic sie nie psuje.

*
Jej zakupić czy... jego zakupić (przy dość konkurencyjnych cenach względem innych marek)? I co z tym dedykowanym (dedykowaną) ku niemu... ASO?

H2O napisał:

Mścisław B... napisał:
Ja bym postawił na skuter Romet - ma bardzo fajną linię retro. I to w dobrych cenach ponieważ za 4 tysiaki mozesz jej zakupić już bardzo dobry skuter. Moja siostra na takim właśnie śmiga , głównie rekreacyjnie ale nie narzeka. Mało pali, nic sie nie psuje.

*
Jej zakupić czy... jego zakupić (przy dość konkurencyjnych cenach względem innych marek)? I co z tym dedykowanym (dedykowaną) ku niemu... ASO?

Nie rozumiem dlaczego się czepiasz. Też śmigam do pracy skuterem Rometu i generalnie potwierdzam słowa Mścisława. W takich widełkach jest to jedno z lepszych rozwiązań.

Jak dziewczyna ma 6000 to nie proponujcie jej jakiegoś badziewia tylko coś konkretnego - Sym-a Fiddle-a na przykład albo innego tajwańczyka. A może dałoby się znaleźć jakąś używaną Vespę? Przecież nie napisała, ze ma być nowy.

aprilia habana, mojto,scarabeo,honda shadow retro,piaggio liberty,benelli pepe dla kobiety coś z tych bo raczej sama nie naprawisz a jaki jest stan serwisów chinoli każdy wie[ mają wyjebane]