Skuter po wymianie cylindra z 80cc na 90 cc dusi się po lekkim dodaniu gazu.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

Mam problem zwiazany z skuterem mam filtr stożkowy jeździłem na nim na 80CC chodził bez zarzutu teraz na 90CC po wyregulowaniu gaźnika skuter odpala i chodzi idealnie do momentu gdy manetki przekręce do 1/3 skuter dusi się i po jakimś czasie mu przechodzi jeśli startuje na całym gazie nie ma problemu nic go nie dusi może dostaje za dużo paliwa podczas startu nie wiem co już zrobic może to od stożka ale dziwnętrz że na starym cylinderże chodził normalnie.

Leszek Śledziński
    Keymaster

Hej.
    Interpunkcja bardzo ułatwiłaby odczytanie postu.
    To objaw zalewania. Albo dostaje za mało powietrza przez filtr stożkowy, albo na ssaniu dostaje za dużo paliwa. Wykręć świecę i zobacz.
    Nie zaszkodzi też sprawdzić rozrząd (4T)

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button