Skuter po puszczniu gazu zgasł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    barti1996
    Użytkownik

Witam
    Posiadam skuter Router clssa z 2010r 4t z przebiegiem 10500km. Po dłuższym postoju postanowiłem go odpalić. Zapalił bez większych problemów. Po przejechaniu ok 2km po puszczeniu gazu zgasł(tak jakbym wyłączył stacyjkę). Więc odpaliłem go jeszcze raz i znowu po puszczeniu gazu zgasł. I tak kilka razy aż wogóle nie chciał odpalić. Co może być tego przyczyną???

Bartol
    Użytkownik

Pewnie modul zaplonowy, odcina zaplon. Normalnie to sie czesto psuje przy zaplonie lub swieca ale nie w twoim wypadku. Idz do sklepu i spytaj sie czy by nie mogli ci wypozyczyc by sprawdzic czy to jest to.

Rzecz nie droga w chinskich skuterach.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

barti1996
    Użytkownik

Dzięki sprawdze to

barti1996
    Użytkownik

Posprawdzałem wszystko i okazało się że to nie moduł tylko po prostu kabel nie stykał

Bartol
    Użytkownik

barti1996 napisał:

Posprawdzałem wszystko i okazało się że to nie moduł tylko po prostu kabel nie stykał

no a wiec widzisz, normalnie nikt nie przypuszcza kabla ale fajnie ze to Ciebie nic nie kosztowalo

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button